Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Как выбрать метеостанцию для дома?
 • Советы по выбору аудиодомофона

 • «Питання відключення з ефіру або позбавлення ліцензії мають розглядатися у судовому порядку», – М.Томенко про ситуацію з вимкненням з ефіру телекомпанії «Ера».


  22 апреля 2017 | Радиовещание / Пресс-релизы | Добавил: Quadro
  Коли виникають такі дискусійні питання, як неможливість поширення сигналу, це такі резонансні речі, якими не можна перейматися в односторонньому порядку, - сказав в ефірі «Радіо-Ера» громадський діяч, керівник фонду «Рідна країна» М.Томенко, коментуючи ситуацію щодо вимкнення з ефіру телеканалу «Ера».

  Медіа - це така відповідальна делікатна справа, яка потребує дискусії публічної, наведення аргументів, пояснень. Я, як голова комітету свободи слова навіть в найгірші часи, наприклад 2014-й рік, завжди відстоював позицію, коли йдеться про українські медіа, щоби питання їхнього відключення або позбавлення ліцензії розглядалися в судовому порядку, - наголосив М.Томенко. – Тобто Національна рада приймала рішення, а суд остаточно мусив зважити всі «за» і «проти», оскільки виникає спокуса у будь-якої влади десь підчистити питання.

  Технічна складова вимкнення з ефіру є другорядною, - наголосив М.Томенко. Очевидно, певні посадовці, які відповідають за це, вони говорять це зробити чи не зробити. Перед тим, як це зробити, консультуються, яка є генеральна лінія партії. Тому я так розумію, що це було санкціонова, - резюмував М.Томенко.

  Источник: Прес-служба «Радіо-Ера»
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.