Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Без компромиссов: компактность и мощность в одном лэптопе
 • Что такое роутер Wi-Fi?
 • Основные причины неисправности стиральных машин

 • Ганна Герман: Я зроблю все, щоб головою Нацради стала Олена Бондаренко


  21 апреля 2009 | Телевидение / Украина / На русском языке | Добавил: Степан Сергеев
  Голова Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації Ганна Герман (фракція Партії регіонів) зробить усе можливе, аби наступним головою Національної ради з питань телебачення і радіомовлення стала її колега по фракції Олена Бондаренко. Про це пані Герман повідомила «Телекритику»

  «Сьогоднішня заява Віталія Шевченка доводить те, що його рішення піти у відставку - не емоційне, а виважене і остаточне. Тож у цій ситуації Національній раді слід негайно розглянути заяву пана Шевченка, звільнити його від обов'язків і призначити нового голову Нацради, - сказала пані Герман. - Мені здається, що дуже добрим кандидатом на цю посаду була б Олена Бондаренко. Вона дуже довго займалась цією проблематикою, чудово знає предмет, є людиною досить принциповою і порядною. Я робитиму все, щоб під час висування кандидатів моя партія та фракція підтримала кандидатуру Олени Бондаренко».

  Нагадаємо, голова Нацради обирається з-поміж членів Нацради більшістю голосів цього органу. Оскільки у двох членів Нацради - Віктора Понеділка та Тетяни Лебедєвої - завершився термін повноважень, а за офіційною процедурою члени «парламентської четвірки» призначаються на посаду та знімаються з неї постановою ВР, пані Герман має намір ініціювати включення цього питання у порядок денний на наступній погоджувальній раді.

  «Я думаю, парламент готовий це зробити, - сказала пані Герман. - З мого боку не було активних дій у цьому напрямку, бо я чекала остаточного рішення Віталія Шевченка». Із своїми колегами по фракції Ганна Герман це питання ще не обговорювала, але має намір зробити це 16 квітня.

  Між іншим, сьогодні мало відбутися засідання Комітету ВР з питань свободи слова та інформації, в порядку денному якого було питання про розгляд звіту Нацради. Ганна Герман, як голова Комітету, засідання перенесла на завтра, однак питання про звіт регуляторного органу, за інформацією джерел ТК, у ньому вже не фігурує.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.