Навигация

Популярные статьи

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?«Питання відключення з ефіру або позбавлення ліцензії мають розглядатися у судовому порядку», – М.Томенко про ситуацію з вимкненням з ефіру телекомпанії «Ера».


22 апреля 2017 | Радиовещание / Пресс-релизы | Добавил: Quadro
Коли виникають такі дискусійні питання, як неможливість поширення сигналу, це такі резонансні речі, якими не можна перейматися в односторонньому порядку, - сказав в ефірі «Радіо-Ера» громадський діяч, керівник фонду «Рідна країна» М.Томенко, коментуючи ситуацію щодо вимкнення з ефіру телеканалу «Ера».

Медіа - це така відповідальна делікатна справа, яка потребує дискусії публічної, наведення аргументів, пояснень. Я, як голова комітету свободи слова навіть в найгірші часи, наприклад 2014-й рік, завжди відстоював позицію, коли йдеться про українські медіа, щоби питання їхнього відключення або позбавлення ліцензії розглядалися в судовому порядку, - наголосив М.Томенко. – Тобто Національна рада приймала рішення, а суд остаточно мусив зважити всі «за» і «проти», оскільки виникає спокуса у будь-якої влади десь підчистити питання.

Технічна складова вимкнення з ефіру є другорядною, - наголосив М.Томенко. Очевидно, певні посадовці, які відповідають за це, вони говорять це зробити чи не зробити. Перед тим, як це зробити, консультуються, яка є генеральна лінія партії. Тому я так розумію, що це було санкціонова, - резюмував М.Томенко.

Источник: Прес-служба «Радіо-Ера»
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.