Навигация

Популярные статьи

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Нацрада анулювала ліцензію «Терра-ТВ»


11 ноября 2009 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
Національна рада з питань телебачення та радіомовлення прийняла рішення про анулювання ліцензії на супутникове мовлення ТОВ «ТРК Терра-ТВ» у зв'язку з відсутністю мовлення. Таке рішення було прийняте на засіданні 11 листопада.

Член Нацради Віктор Понеділко, який доповідав з цього питання зазначив, що «ТРК Терра-ТВ» ще 8 квітня 2009 року отримала попередження за відсутність супутникового мовлення.

«Телекомпанії було запропоновано упродовж місяця привести свою діяльність у відповідності до законодавства, але це не відбулось. Є всі підстави анулювати ліцензію у зв'язку з передбаченим законом і ліцензією мовлення», - зазначив пан Понеділко.

Генеральний продюсер компанії Віктор Підлісний у коментарях ТК зазначив, що «не був готовий до такого рішення» і навіть «не був поінформований, що це питання виноситься на сьогоднішнє засідання Нацради».

Нагадаємо, що «Терра-ТВ» позиціонував себе як міський мовник. Останнім часом обговорювалася участь телеканалу в проекті Держтелерадіо «Канал територіальних громад», проте в результаті дискусії проект вирішили реалізовувати без участі комерційних мовників.

Источник: Телекритика
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.