Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Что такое роутер Wi-Fi?
 • Основные причины неисправности стиральных машин

 • Стець припускає, що податкова перевіряє ТВі через фільм Усова про СІЗО


  17 апреля 2012 | Новости / Кино | Добавил: Елена Ленова
  Стець і Томенко закликають податківців припинити необґрунтовану позачергову перевірку ТВі

  У Комітеті Верховної Ради з питань свободи слова та інформації обіцяють уважно стежити за подіями навколо телеканалу ТВі. Про це заявив голова Комітету, народний депутат Юрій Стець.

  «Ми надзвичайно стурбовані позаплановою перевіркою телеканалу, яку проводить податкова», - наголосив він і додав, що бере ситуацію під особистий контроль.

  Пан Стець припускає, що перевірка пов'язана з виходом журналістського розслідування «В'язниця №1» Костянтина Усова: «Виникають підозри, що перевірка на каналі ТВі - це реакція на фільм "В´язниця №1" Костянтина Усова та інші програми, які висвітлюють "покращення життя вже сьогодні", і я їх розцінюю як продовження системного тиску на незалежний телеканал».

  Юрій Стець звертається до Державної податкової служби та Міністерства внутрішніх справ із закликом припинити «переслідування незалежних ЗМІ», а також ініціює винесення питання необґрунтованих перевірок ТВі силовими структурами до обговорення на найближчому засіданні Комітету з питань свободи слова та інформації.

  Тим часом заступник голови Верховної Ради Микола Томенко направив звернення голові Державної податкової служби та Міністру внутрішніх справ стосовно проведення необґрунтованої позачергової перевірки ТВі напередодні початку виборчої кампанії, повідомляє сайт пана Томенка.

  Источник: telekritika.ua
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.