Навигация

Популярные статьи

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Стець припускає, що податкова перевіряє ТВі через фільм Усова про СІЗО


17 апреля 2012 | Новости / Кино | Добавил: Елена Ленова
Стець і Томенко закликають податківців припинити необґрунтовану позачергову перевірку ТВі

У Комітеті Верховної Ради з питань свободи слова та інформації обіцяють уважно стежити за подіями навколо телеканалу ТВі. Про це заявив голова Комітету, народний депутат Юрій Стець.

«Ми надзвичайно стурбовані позаплановою перевіркою телеканалу, яку проводить податкова», - наголосив він і додав, що бере ситуацію під особистий контроль.

Пан Стець припускає, що перевірка пов'язана з виходом журналістського розслідування «В'язниця №1» Костянтина Усова: «Виникають підозри, що перевірка на каналі ТВі - це реакція на фільм "В´язниця №1" Костянтина Усова та інші програми, які висвітлюють "покращення життя вже сьогодні", і я їх розцінюю як продовження системного тиску на незалежний телеканал».

Юрій Стець звертається до Державної податкової служби та Міністерства внутрішніх справ із закликом припинити «переслідування незалежних ЗМІ», а також ініціює винесення питання необґрунтованих перевірок ТВі силовими структурами до обговорення на найближчому засіданні Комітету з питань свободи слова та інформації.

Тим часом заступник голови Верховної Ради Микола Томенко направив звернення голові Державної податкової служби та Міністру внутрішніх справ стосовно проведення необґрунтованої позачергової перевірки ТВі напередодні початку виборчої кампанії, повідомляє сайт пана Томенка.

Источник: telekritika.ua
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.