Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Чем хорош iphone 13 pro max
 • Советы по выбору мебели для кухни

 • Дистрибутор вилучив еротичний блок з ефіру TV 1000 Action


  6 декабря 2011 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
  Дистрибутор телеканалу TV 1000 Action в Україні - компанія «Віасат Україна» - вилучив з ефіру нічний блок еротичних програм. Про це на засіданні Національної ради з питань телебачення і радіомовлення повідомив представник компаній Андрій Буренок, повідомляє прес-служба Нацради.  На засіданні Національної ради 6 грудня розглядалося питання про внесення змін до рішення, яким TV 1000 Action було додано до так званого списку адаптованих каналів. Нацрада планувала обмежити ретрансляцію TV 1000 Action з 23.00 до 06.00 в українських кабельних мережах.  За даними моніторингів телеканалу TV 1000 Action (протягом жовтня 2011 року) було встановлено, що після 24-ї години в його ефірі транслюється блок еротичних програм під логотипом TVX загальним хронометражем до 3 годин. «Програма має статус adult, тобто розрахована на дорослу аудиторію, може мати ознаки порнографії, що заборонено Європейською конвенцією про транскордонне телебачення», - йдеться в повідомленні прес-служби Нацради.  Натомість Андрій Буренок повідомив, що після зауважень, висловлених Національною радою, дистрибутор звернувся до правовласників каналів і станом на сьогодні цей нічний блок вилучено з ефіру, і еротичні програми більше не транслюватимуться.  Зважаючи на пояснення представника компанії-дистриб'ютора, Національна рада ухвалила рішення призначити додатковий моніторинг цього каналу, аби остаточно з'ясувати ситуацію.  Перший заступник голови Національної ради Оксана Головатенко закликала дистрибуторів з більшою увагою ставитися до своїх обов'язків та посилити самоконтроль, аби таких випадків більше не траплялося.  Нагадаємо, нині перелік адаптованих каналів налічує 155 програм.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.