Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Процессор и его раскрытие для видеокарты
 • Обзор телевизора Samsung ue32n5300auxua

 • ІIІ Міжнародний форум «Цифрове мовлення в Україні» - відкрито реєстрацію учасників


  17 августа 2009 | Телевидение / Пресс-релизы / Украина / На украинском языке | Добавил: Евгений Ленов
  ІIІ Міжнародний форум «Цифрове мовлення в Україні» - відкрито реєстрацію учасників Київ, 17 серпня 2009 року, на офіційному сайті Форуму розпочалась реєстрація учасників ІIІ-го Міжнародного форуму «Цифрове мовлення в Україні», яка діятиме до 22 вересня 2009 року.

  Цього року зареєструватись на Форум можна тільки через офіційний веб-сайт за наступною адресою: http://dtvforum.org.ua/registration/. Реєстрація відбувається за чіткими правилами, ознайомитись з якими можете тут: http://dtvforum.org.ua/about/registration/

  ІІІ Міжнародний форум відбудеться 25 вересня 2009 року у конференц-залі готелю «Radisson SAS». Організаторами Форуму є Незалежна Асоціація телерадіоМовників (НАМ) та Індустріальний Телевізійний Комітет (ІТК).

  Ознайомитись з програмою ІIІ Міжнародного форуму «Цифрове мовлення в Україні» можна тут: http://dtvforum.org.ua/programa_forumu/


  Якщо в сферу Ваших професійних обов'язків або інтересів входить будь-яке із перелічених нижче питань, Вам обов'язково необхідно відвідати Форум:

  •бюджетування ТК
  •адаптація до нових умов цифрових стандартів
  •юридичний супровід діяльності ТК
  •стратегічне планування розвитку ТК
  •PR та маркетингова складові діяльності
  •лобіювання інтересів ТК в держорганах
  •техніко-технологічне забезпечення діяльності ТК


  ІIІ Міжнародний форум «Цифрове мовлення в Україні» - відкрито реєстрацію учасників Прості правила реєстрації

  Реєстрація на Форум в 2009 році відбуватиметься виключно через сайт dtvforum.org.ua

  Реєстрація двоетапна. Спершу Вам потрібно зареєструватися на сайті для власної ідентифікації, і вже як користувач, пройти процедуру оплати участі в Форумі.

  До сплати нашим сайтом примаються карти типу Visa та Mastercard.

  Якщо ваша компанія є учасником IТК або НАМ, під часреєстрації зробіть відповідну відмітку в реєстраційній формі.Представник вашої організації з Вами зв'яжеться для остаточноїверифікації

  Вартість участі у Форумі складає 800 грн. Абсолютно всі вiдвiдувачi Форуму отримають можливість доступу до електронних матеріалів Форуму після завершення події.


  Програма Форуму

  Секція 1: Цифрове телебачення та законодавство

  Правове регулювання переходу на цифрове мовлення та проблеми адаптування законодавства

  Модератор: Тетяна Лебедєва, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення

  Доповідачі:
  • Пірс О'Донохью, Департамент спектральної політики Єврокомісії
  • Ольга Большакова, Незалежна Асоціація телерадіоМовників
  • Тарас Шевченко, Інститут Медіа Права
  • Володимир Яворський, Українська Гельсінська спілка з прав людини

  Секція 2: Цифрове телебачення та телеглядачі

  Проблеми інформування та забезпечення необхідним обладнанням

  Модератор: Катерина Котенко, Асоціація Індустріальний телевізійний комітет

  Доповідачі:
  • Франц де Вільдер, Appreciate (Нідерданди)
  • Fayçal Daouadji, France Télé Numérique (Франція)
  • Джонатан Колежіо, Національна Асоціація Телерадіомовників (США)
  • Денис Гурський, Індустріальний телевізійний комітет
  • Ольга Росманова, Gfk Ukraine

  Секція 3: Цифрове телебачення та координація дій

  Створення підґрунтя для узгодження дій учасників процесу впровадження цифрових технологій

  Доповідачі:
  • Патріція Гелвін, OFCOM (Великобританія )
  • Андреас Грюндальд, Hogan & Hartson L.L.P. (Німеччина)
  • Валентин Коваль, М1/М2, Цифвровий комітет ІТК
  • Катерина Мясникова, Незалежна Асоціація телерадіоМовників

  Секція 4: Цифрове телебачення та супутні технології

  Можливості застосування альтернативних технологій в процесі переходу на «цифру»

  Модератор: Ольга Большакова, Незалежна Асоціація телерадіоМовників

  Доповідачі:
  • Бені Норлінг, SES Sirius
  • Олександр Ляхов, Телекомунікаційна палата України
  • Олег Соболєв, Wireless Ukraine
  • Генадій Авдєєв, Компанія "ІСПА-САТ" (Росія)
  • Даніель Тарасов, Irdeto (Великобританія)


  Доповідачі


  Франс де Вілдер

  Франс де Вілдер має більш ніж 25-річний досвід роботи у галузі телекомунікацій та восьмирічний досвід роботи у цифровому телебаченні.

  Впродовж останніх років він займав топові посади у компаніях Mediakabel та Digitenne, лідерах впровадження ЦТБ у Нідерландах. Зокрема, у Mediakabel пан де Вілдер відповідав за введення у дію центральної платформи DVB-C, завданням якої було постачання цифрових телевізійних послуг( таких, як відео за вибором) кабельним операторам. У 2002 році - почав співробітництво із Digitenne, де очолив роботи по розгортанню DVB-T - мережі (центральна платформа та ділянки передавача) у центральній частині Нідерландів.

  Із 2007 року пан де Вілдер очолює власну компанію Appreciate, котра займається консалтингом та проджект-менеджментом.


  Ольга Большакова

  Керівник Центру законодавчих ініціатив

  Закінчила юридичний факультет Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка, адвокат, кандидат економічних наук, доцент кафедри аудиту Київського національного торгівельно-економічного університету. Організовує роботу Програми законодавчих ініціатив, здійснює моніторинг законодавства у сфері телерадіомовлення, бере участь у відносинах із державними органами, галузевими об'єднаннями та громадськістю, організовує заходи, спрямовані на просування інтересів галузі щодо нормативного регулювання телерадіомовлення.


  Андреас Грюнвалд

  Андреас є партнером берлінського офісу міжнародної юридичної компанії Hogan & Hartson L.L.P. Його робота зфокусована на медіа та комунікаційній галузях з особливим акцентом на питаннях цифровізації. В книзі, опублікованій ще в 2001 році, "Аналогове відключення", Андреас зробив детальне порівняння німецького та американського підходів до проекту переходу країни на цифрове мовлення. Після, він працював адвокатом в Берлінському медіа органі (MABB) у регуляторному напрямку, пов'язаному з аналоговим відключенням Берліну та округа Бранденберг, першій в світі території з повністю впровадженим цифровим мовленням. Андреас також викладає мовне законодавство в університеті Мюнстер, Германія, та часто є автором публікацій на тему медіа законодавства та пов'язаних з ним політичних питань.


  Денис Гурський

  Координатор Цифрового комітету ІТК, Виконавчий директор ГО "Цифровий комітет"

  Cтворення Цифрового комітету є рішенням телеіндустрії долучитися власним ресурсом знань і можливостей та приймати активну участь у процесі переходу на цифровий формат мовлення в країні, ініціювати обговорення та вирішення питань «цифри», впливати на ключові моменти, що стосуються телеіндустрії та телеглядача.


  Катерина Котенко

  Виконавчий директор Асоціації "Індустріальний Телевізійний Комітет"


  Валентин Коваль

  Генеральный директор ТОВ «Телеодин» (М1, М2)

  Голова Цифрового комітету ІТК


  Олександр Ляхов

  народився 16 .06. 1954 року у місті Смоленську, росіянин.

  Освіта: у 1976 р. факультет Радіозв'язку, радіомовлення і телебачення Одеського електротехничного інституту зв'язку ім. О.С.Попова.

  Кандидат технічних наук ( теорія інформації, системи та засоби її передачі-1983р.), доцент ( РПП - 1985р.).

  Трудова діяльність:
  1976- 1982 р.р. - інженер, молодший нуковий співробітник, завідувач галузевою науково-дослідною лабораторією Систем супутникового зв»язку МЗ СРСР. 1982-1988 р.р.-викладцька діяльність.1988-1995р.р. - декан факультету Радіозв'язку, радіомовлення і телебачення Української державної академії зв'язку ім. О.С.Попова; 1995-1999 р.р.- заступник голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення;1999- 2006р.р.- Президент Спілки кабельного телебачення України (об'єднання підприємств).2006-2008р.р.-радник президента компанії «Воля», С. н.с. наукового центру „Нац-Телеком" ДУІКТ. 2008р.-президент асоціації «Телекомунікаційна палата України», зав. Каф. Технологій «Укртелерадіопресінстітуту».


  Катерина М'ясникова

  Виконавчий директор найбільшого галузевого об'єднання електронних ЗМІ - Незалежної Асоціації телерадіоМовників (НАМ)

  Закінчила юридичний факультет Києво-Могилянської Академії. Дев'ять років працює в сфері телерадіомовлення. У 2001 році вона почала свій шлях в НАМ з посади юриста- консультанта, однак вже у 2003 році очолила Асоціацію. Є визнаним експертом в області законодавчого регулювання діяльності теле- та радіокомпаній.


  Ольга Росманова

  Директор Департаменту Медіа досліджень компанії Gfk Ukraine

  13-річний досвід роботи в маркетингових дослідженнях. 
Керує роботою ТВ панелі з 2003 року.
  У доповіді будуть представлені показники аудиторії цифрового телебачення в Україні на основі даних регулярного Установчого дослідження, що проводиться компанією ГФК Юкрейн в рамках дослідження по вимірювання телевізійної аудиторії. Буде описано принцип вимірювання аудиторії в епоху цифрового телебачення.


  Бені Норлінг

  SES SIRIUS

  Працює в комунікаційній галузі вже 27 років. В його портфоліо є яскраві проекти на базі таких компаній як Sveriges Radio, Nordic TELE-X, Nokia, Ericsson Mobile Communications. Починаючи з 2000 року Бені працює в SES SIRIUS у якості директора з маркетингу супутникових мультимедійних сервісів. В 2005 році він очолив посаду віце-президента з стратегічних питань та розвитку бізнесу. На весні 2005 року Бені ініціював старт Шведського HDTV форуму. До спілки увійшли 32 компанії, включаючи SVT, TV4, VIASAT, Canal Digital, Tearcom, Boxer, CE-manufacturers та інші. Також він зробив вагомий внесок в розвиток Європейського HDTV Форуму. В 2009 році Бені був призначений віце-президентом з розробки продукту в рамках SES SIRIUS. На цій посаді він відповідає за розвиток нових сервісів компанії.


  Олег Соболєв

  Wireless UA

  Закінчив Харківський державний технічний університет радіоелектроніки в 1994 році. Працював керівником департаменту по зв'язках з громадськістю корпорації «Квазар-мікро», прес-аташе Голови Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, головним редактором «Computerworld/Україна», «Hi-tech Панорама», Next, Itware. З 2005 року є видавцем галузевого журналу «Оглядач Wireless Ukraine», з 2003 року обіймає посаду виконавчого директора Асоціації учасників ринку безпровідних мереж передачі даних (Wireless Ukraine).


  Володимир Яворський

  Виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини (http://www.helsinki.org.ua), що є асоціацією 23 українських правозахисних організацій.

  Закінчив юридичний факультет Львівського Національного університету імені Івана Франка. Після цього
  проходив навчання та стажування у Великобританії, Німеччині, Данії та Польщі. Член Громадської ради при Міністерстві внутрішніх справ України, Міністерстві закордонних справ України та член Громадської
  експертної ради при Українській частині Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС. Є співавтором
  щорічної Доповіді правозахисних орагнізацій "Права людини в Україні" з 2004 по 2008 роки та багатьох інших публкацій з прав людини.


  Даніель Тарасов

  Irdeto

  Даніель володіє вченим ступінем Магістра, King's College London. Він спеціалізується на індустрії платного телебачення що працює в мульті-платформеному форматі: РС, Set-top-box, Мобільні і гібридні платформи. До роботи в Irdeto, Даніель відповідав за бізнес розвиток в Росії, Центральній і Східній Європі в компанії Entriq.
  На цій посаді Даніель розвинув успішні стосунки з основними медіа групами, контент виробниками і дистриб'юторами регіону. Інша область експертизи Даніеля - онлайн стратегічний консалтинг. Тісно працюючи з компаніями: Bskyb, UEFA, British Telecom, Disney (ESPN), Channel Five UK, UFC, Infront, Даніель розробляв і контролював впровадження нових онлайн бізнес моделей по дистрибуції контента.


  Тетяна Лебедева

  Почесний голова НАМ

  Працює у галузі телерадіомовлення з 1995 року. Вивчала менеджмент ЗМІ у Коледжі ЗМІ при Національній Раді України та Кардіффському Університеті Великої Британії. З 2003 року - член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.


  Про Форум

  Міжнародний форум «Цифрове мовлення в Україні» - головний професійний майданчик для вільного спілкування фахівців, зацікавлених у процесі впровадження цифрового телебачення (ЦТБ) в Україні.

  Форум є відправною точкою для руху галузі вперед: восени кожного року його учасники підбивають підсумки роботи з підготовки переходу на «цифру» за рік, що минув, та обговорюють виклики і потенційні проблеми наступних періодів, а також мають можливість звірити свої досягнення та плани із міжнародною практикою впровадження ЦТБ.

  До участі у Форумі запрошені керівники та працівники телекомпаній, представники компаній-виробників техніки, посадові особи органів держави, науковці, та інші зацікавлені у процесі впровадження цифрового телебачення. Також на форум запрошені іноземні фахівці з країн, що вже завершили цей процес або знаходяться на якомусь з його етапів.

  Місце та час проведення Форуму: 25 вересня 2009 року, конференц-залаготелю «Radisson SAS», вул. Ярославів вал, 22; початок реєстрації о 9:30.

  Источник: Індустріальний телевізійний комітет
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика