Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

Багатомовний сайт ІІІ Міжнародного Форуму «Цифрове мовлення в Україні»


25 августа 2009 | Телевидение / Пресс-релизы / Украина / На украинском языке | Добавил: Евгений Ленов
Багатомовний сайт ІІІ Міжнародного Форуму «Цифрове мовлення в Україні» В четвер, 20 серпня 2009 року, був анонсований запуск трьохмовної версії сайту ІІІ Міжнародного Форуму «Цифрове мовлення в Україні» www.dtvforum.org.ua. Сайт запущено українською, російською та англійською мовами. Ці зміни були ініційовані постійно зростаючим інтересом до інформації та даних, які фігурують в рамках програми Форуму з боку міжнародних партнерів, спікерів та учасників.

Серед користувачів мультимовного сайту організатори ІІІ Міжнародного Форуму «Цифрове мовлення в Україні» розрізняють топ-менеджерів та керівників телеканалів, технічних спеціалістів телевізійної галузі, виробників індустріального обладнання та споживчої технікі, медіа-інвесторів та науковців з країн ЕС, країн-сусідів та США.

Також, враховуючи популярність соціальних інтернет-сервісів закордоном в сайт було вбудовано прямий перехід до соціальних мереж та інші способи прямого зв’язку з організаторами.

Крім того, значно спрощено процес реєстрації на захід іноземних користувачів.

Міжнародний Форум «Цифрове мовлення в Україні» проводиться 3 рік поспіль у Києві. Цього року Форум проходитиме 25 вересня у конференц-залі Radisson SAS.

Організатори: Незалежна Асоціація телерадіоМовників та Індустріальний Телевізійний Комітет.

Багатомовний сайт ІІІ Міжнародного Форуму «Цифрове мовлення в Україні»


Источник: Пресс-служба ІТК
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.