Навигация

Популярные статьи
  • Как найти достойную работу в Чехии — 4 преимущества рекрутингового агентства «Befind»

  • Авторские и переводные статьи

    Пресс-релизы

    Регистрация на сайте


    Опрос
    Какие телеканалы вы смотрите чаще?







    Нахабство – в студію!


    13 февраля 2012 | Новости / На телеэкране | Добавил: Елена Ленова
    9 лютого в етері «Давай одружимось» на «Плюсах» режисерка Оксана Байрак безапеляційно й оком не кліпнувши заявила з приводу гості – доволі немолодої пані – мовляв, «треба бути добрішою»…

    Безпардонність політики й безпардонність політиків - цілком звичне для України явище, яке медіа демонструють доволі радо. Нахабство ж дотичних до медіа осіб зустрічаєш рідше. А тому звертаєш на нього увагу. Принаймні, наразі.

    Ось і я звернув увагу на те, що 9 лютого в етері «Давай одружимось» на «Плюсах» режисерка Оксана Байрак безапеляційно й оком не кліпнувши заявила з приводу гості - доволі немолодої пані - мовляв, «треба бути добрішою»... Навряд чи ведучій мандрівного сватання вдалося довго поспілкуватися з людиною, яка приїхала, щоби попросити у програми допомогти вирішити особисту проблему, тож сумнівно, що пані Байрак миттєво зрозуміла людський характер. А якщо і зрозуміла, то не мала жодного права давати пряму оціночну характеристику людині. Не її це справа, не її повноваження.

    Телебачення в Україні опинилося на дошкульній і доволі небезпечній для людських взаємин межі мультикультур, набуваючи при цьому вигляду конгломерату найгірших її взірців - радше того, що колись культурою було. Що далі відчутніше телебачення в Україні перетворює кіно на безглуздя, публіцистику на дурощі, ток-шоу на пропаганду несмаку, новини на дезінфекцію реалій. Ми вже маємо пречудовий прецедент, коли з прилизаних вітчизняними телеменеджерами кущів головного телевізійного лона країни виповзає персона, яка відверто заявляє про те, що йому не соромно за спотворення у його програмі фактів та повідомлень про ці факти. Мабуть, цього замало. Вже не соромно кривдити гостей прямо в студії.

    Сьогоднішнє телебачення є чим завгодно, але не журналістикою. Ця доволі слушна думка багатьох теоретиків медіа, за логікою, мала б містити таке продовження: отже, стандарти журналістської етики на телебачення не розповсюджуються.

    Про етику режисерську я не чув... Принаймні, наразі.

    Юрій Фінклер, доктор філологічних наук, завідувач кафедри журналістики Українського католицького університету.

    Источник: telekritika.ua/
    Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

    Другие новости по теме:


     



    Телепрограммы для газет и сайтов.
    25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

    Форум

    Фоторепортажи

    Авторская музыка

    Погода

    Афиша

    Кастинги и контакты ТВ шоу

    On-line TV

    Партнеры

    Друзья

    Реклама

    Статистика
    Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.