Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Обзор и сравнение смартфонов ZTE Blade V30 Vita и ZTE Blade L9
 • Советы по выбору напольного покрытия от ПолMALL
 • Советы по выбору батута для детей
 • 6 отличных хорроров, которые пощекочут вам нервы

 • З 1 липня ц.р. перешкоджання в Україні мовленню телекомпаній країн, які ратифікували Європейську Конвенцію про транскордонне телебачення, каратиметься Страсбургом і Брюсселем


  27 марта 2009 | Телевидение / Украина / На украинском языке | Добавил: Степан Сергеев
  17 березня у приміщенні Президії Академії Наук України відбувся експертний семінар “Впровадження Європейської Конвенції про транскордонне телебачення в Україні», в якому брали участь також представники Спілки кабельного телебачення України. На заході були присутні голова Постійного комітету з транскордонного телебачення зі Страсбургу п. Нуран Ярдімчі, секретар цього комітету п. Аніта Ван де Кар, а також довгостроковий експерт Ради Європи п. Ад ван Лун. У семінарі також взяли участь народний депутат України Володимир Ландик, голова Національної ради України з питань телебачення В. Шевченко, відповідальний секретар Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення В. Лісовський, директор Інституту медіа права Т. Шевченко, а також представники об’єднань мовників, медіа-експерти та представники фахових громадських організацій.

  У підтемі дискусії «Європейська конвенція про транскордонне телебачення як інструмент покращення транскордонного телемовлення в Європі» довгостроковий експерт Ради Європи п. Ад ван Лун неодноразово наголошував про те, що країни-члени Європейської конвенції про транскордонне телебачення (далі – Конвенція) не повинні перешкоджати мовленню телекомпаній країн, які ратифікували цю Конвенцію. Він, зокрема, підкреслив: «Існування будь-яких дозвільних списків телеканалів в цьому випадку не є допустимим і суперечить положенням Конвенції». На що голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення В. Шевченко пообіцяв, що після набрання чинності Конвенції в Україні списків дозвільних телеканалів не буде.

  Нагадаємо, що відповідно до п. 4 ст. 29 Конвенції вона набирає чинності в перший день місяця, що настає після закінчення тримісячного періоду від дати здачі на зберігання ратифікаційної грамоти або документа про прийняття чи затвердження. Отож з 1 липня 2009 року в Україні не має бути жодних спеціальних дозвільних списків телеканалів, призначених для ретрансляції.

  Прес–служба Спілки кабельного телебачення України

  Источник: СКТУ
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.