Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Как выбрать метеостанцию для дома?
 • Советы по выбору аудиодомофона
 • Беспроводные зарядки MagSafe: особенности и виды

 • ТОНІС проводить кастинги телеведучих


  2 сентября 2011 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
  Телеканал ТОНІС шукає нові обличчя для новин. Нещодавно він провів відповідний кастинг. Цю інформацію «Телекритиці» підтвердив перший заступник голови правління каналу Олександр Бутко, зазначивши, що з 12-го вересня розпочнеться перегляд ще одного пулу кандидатів.  Нові обличчя буде обрано за результатами цих двох кастингів.  На питання ТК про те, для чого потрібне оновлення складу - для заміни нинішніх ведучих чи для розширення новинного мовлення - пан Бутко відповів: «В основному, будемо розширювати». За його словами, в ідеалі каналу хотілося б давати новинні випуски о 15-й, 19-й та 21-й годинах, але «у цих слотах складно конкурувати. Тому ще будемо думати. Ми ж хочемо, щоб нас теж дивилися».  Нагадаємо, наразі новини ТОНІСа («24 години») виходять о 18.30 і о 20.30. Також є випуск о 23.15.  За нашою інформацією, кандидатам говорять, щоб вони орієнтувалися на листопад як на можливий термін початку роботи. Але у коментарі ТК Олександр Бутко сказав, що поки не готовий назвати строки оновлення інформаційного мовлення.  Він додав, що на нинішньому етапі ведуча і головний редактор Ірина Король «нас влаштовує. Претензій немає. Але якщо побачимо, що вона програє новим ведучим, то будемо думати».  За інформацією ТК, також канал активно оновлює техніку: її вже закуплено на кілька мільйонів доларів. Олександр Бутко ухилився від відповіді на питання, чи пов'язано це з появою нового власника і, відповідно, інвестицій. Проте сказав, що обладнання потрібне, знову ж таки, для укріплення інформаційної служби.  Окрім оновлення технічного парку канал також укріплює кадрами адміністративні служби.  Нагадаємо, за офіційно не підтвердженою інформацією, новим власником ТОНІСа опосередковано став один з синів Віктора Януковича, Олександр. Після того каналу дозволили перереєструватися з ВАТ у ТОВ, дали місце у цифровому загальнонаціональному мультиплексі, а також дозволили мовити у HD-стандарті.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.