Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

ТОНІС закриває «Світські хроніки» та «Рейс 24» і звільняє 6 журналістів новин


4 июня 2009 | На телеэкране / Украина / На украинском языке | Добавил: Алексей Мазур

Телеканал ТОНІС закриває «Світські хроніки» та «Рейс 24», а також звільняє 6 журналістів інформаційної служби. Про це «Телекритику» повідомив голова правління каналу Дмитро Тузов. 

«Ми призупиняємо програму «Світські хроніки» принаймні до моменту її повного переформатування, закриваємо проект «Рейс 24», - сказав пан Тузов. За його словами, журналісти  «Світських хронік» поки що лишаються на проекті і готують нову концепцію. Що буде з  командою проекту «Рейс 24», поки що не відомо. 

«В інформаційній службі ми залишаємо 6 із 12 журналістів», - сказав також Дмитро Тузов. Голова правління ТОНІСа не виключає й подальших змін на каналі: «Далі будуть зміни і щодо програмного продукту, і щодо власного виробництва, безумовно. Але поки що це все, що я можу сказати». 

Нагадаємо, раніше пан Тузов повідомляв про скорочення співробітників та проектів власного виробництва. 

«У літній період це робити найдоцільніше. Швидше за все частина, проектів буде закрита. Кінцеве рішення ми маємо прийняти найближчим часом. І тоді вже буде зрозумілою кількість тих, хто залишиться працювати і буде задіяний у власному виробництві», -  тоді пояснював пан Тузов ТК.Источник: Телекритика
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.