Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Как выбрать метеостанцию для дома?
 • Советы по выбору аудиодомофона
 • Беспроводные зарядки MagSafe: особенности и виды

 • Радіо «Промінь» переорієнтовується суто на українську музику


  2 сентября 2011 | Радиовещание / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
  5 вересня Другий канал Національної радіокомпанії України - «Промінь» - стартує з новою концепцією мовлення: в ефірі буде тільки українська музика. Про це «Телекритику» повідомив генеральний директор НРКУ Тарас Аврахов.  В рамках нової концепції «Промінь» позиціонує себе як «якісне радіо всеукраїнського рівня, яке в основу основ кладе українську музику». В ефірі буде як сучасна музика, так і пісні української радянської естради.  Нова концепція буде проанонсована серією іміджевих промо-роликів під загальним слоганом «Слухай українське!».  За словами директора ТО «Промінь» Романа Коляди, музичне наповнення на 95% складатиметься з вітчизняного музичного продукту. Решта 5% потрібні, щоб, з одного боку, бачити місце української музики у світовому контексті, а з іншого - у багатьох програмах часто виникає потреба в музичному ілюстративному матеріалі іноземного походження, для таких і робиться цей виняток.  Більшість просвітницьких і соціальних інтерактивних програм продовжать виходити в ефір, але в дещо оновленому вигляді. Окрім цього, «Промінь» започатковує новий формат «Промінь.Онлайн». «Це три години мовлення на день, які на повну потужність будуть використовувати сучасні комунікації для спілкування зі слухачами і формування змістовної частини програми за їхньої безпосередньої участі», - зазначив Роман Коляда.  За словами Тараса Аврахова, співвідношення музики та розмовних програм в ефірі «Променя» приблизно рівне - 50 на 50.  «Ми будуємо стосунки з вітчизняними музикантами з позиції, що саме радіо "Промінь" може зробити для виконавця, аби якісного конкурентноспроможного вітчизняного музичного продукту стало більше. Музиканти можуть розраховувати не тільки на появу в ефірі своїх творів. "Промінь" збільшує кількість гостьових програм, героями яких будуть саме вітчизняні виконавці», - додала головний редактор ТО «Промінь» Вікторія Польченко.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.