Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?



Популярные статьи
 • Наручные часы Tissot – точность и надежность по разумной цене
 • Что делать, при засорении топливного автомобильного фильтра
 • Айфон не дает заряд. Возможные причины и проблемы, что делать





 • «Мюзік радіо» офіційно влилося до холдингу ТАВР


  16 мая 2012 | Радиовещание / На украинском языке / Украина | Добавил: Kravtsova Olga
  15 травня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення зафіксувала в ліцензіях ТОВ «Мюзік радіо» і ПП «Студії ВТВ», які мовлять під позивним «Мюзік радіо», зміну власників, фактичної та юридичної адреси, керівних і наглядових органів, а також програмної концепції.



  Нагадаємо, «Мюзік радіо» було придбано холдингом ТАВР у Business Radio Group. Разом з іншими радіомережами ТАВРа («Русское радио», «Хіт ФМ», Kiss FM, «Радіо Рокс», «Мелодія») «Мюзік радіо» вже представлено в новому дослідженні радіослухання, що проводиться компанією GfK.



  Юридична адреса компаній «Мюзік радіо» і ВТВ змінилися з вулиці Нагірної, 25/27 у Києві на вулицю Сім'ї Хохлових, 15, к. 1, а фактична - з вулиці нагірної, 25/27 на вул.. В. Хвойки, 15/15.



  Власниками компаній замість Владислава Ковтуна стали:

  ТОВ «Юкрейн Медіахолдінг», м. Київ (50%), що є власником ТРК «Радіо Кохання» («Мелодія»);

  ТОВ «Девеллін - трейд», м. Київ (38% у «Мюзік радіо» і 33% у «Студії ВТВ»);

  ПП «Акулеата істейт», м. Київ (12% у «Мюзік радіо» і 17% у «Студії ВТВ»), що є співвласником ТРО «Русское радио - Україна» і ТРК «Класик радіо» («Радіо Рокс»).



  Директором ТОВ «Мюзік радіо» замість Владислава Ковтуна стала Юлія Смірнова, членами редакційної ради - Юлія Смірнова і Тетяна Толопченко.



  Директором ПП «Студія ВТВ» замість Владислава Ковтуна став Олександр Слюсар, членами редакційної ради - Олександр Слюсар і Тетяна Толопченко.



  Програмна концепція радіомережі «Мюзік радіо» теж зазнала змін. Зникла частка іноземного продукту, а національного продукту, відповідно, зросла до 24 годин на добу. Частка програм власного виробництва залишилася на рівні 10 годин на добу, частка української мови - не менше 80%.



  Формат радіомережі замість розважального став розважально-інформаційний. Хоча якраз кількість розважально-музичних програм зросла з 8 годин на добу до 19 годин на добу, а інформаційно-аналітичних і публіцистичних, культурно-мистецьких і науково-просвітницьких програм зменшилася з 1 години 20 хвилин на добу до 30 хвилин на добу кожної. Зникла підбірка музичних творів (було 8,5 годин). Реклами побільшало на 15 хвилин (до 3 годин на добу) за рахунок елементів оформлення ефіру (яких замість 30 хвилин стало 15 хвилин на добу), анонсів залишилося 15 хвилин на добу.



  Позивні мережі при цьому не змінювалися.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


   



  Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.