Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

«Мюзік радіо» переоформило ліцензію на мовлення


22 июля 2009 | Радиовещание / Украина / На украинском языке | Добавил: Ольга Кравцова
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 21 липня переоформила ліцензію на мовлення ТОВ «Мюзік радіо». За словами членів Нацради, до ліцензії були внесені технічні зміни. Зокрема, змінилася юридична адреса: компанія «переїхала» в Києві з вул. Артема на вул. Нагірну, а також засновники: були ТОВ «Радіогрупа» (м. Харків) - 90%, ПП «Анвальт» (м. Київ) - 10%; став Ковтун Владислав Юрійович - 100%, він же став і директором компанії.

Програмна концепція і позивні залишилися без змін.

Однак змінилася категорія мовлення: замість місцевого стало регіональне. Це пов'язане з тим, що раніше ТОВ «Мюзік радіо» володіло двома частотами: 101,5 МГц у Києві та 88,5 МГц у Дніпропетровську, а на останньому конкурсі виграло чотири частотні присвоєння: 90,6 МГц у Северодонецьку, 107,5 МГц у Кам'янець-Подільському, 107,5 МГц у Ніжині, 107,6 МГц у Судаку.

Як уже повідомляла ТК, у травні змінився власник «Мюзік радіо»: замість радіогрупи «Українського медіахолдингу» ним стала компанія радіоменеджера Анатолія Євтухова. За його словами до 1 червня радіостанція мала змінити формат з «легкої музики» на інформаційно-розмовний, однак досі в ефірі мовить «Мюзік радіо».

Источник: Телекритика
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.