Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Как выбрать видеодомофон?
 • Газоблоки Аэрок – качество и практичность
 • Фиолетовый iPhone 12: главные плюсы гаджета
 • Правильный выбор блесен

 • Ведучим шоу «Голос країни» буде Андрій Доманський


  12 апреля 2011 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Сергей Никандров
  Ведучим шоу «Голос країни» буде Андрій Доманський11.04.2011 Андрій Доманський буде вести професійне вокальне шоу «Голос країни» на телеканалі 1+1.

  На другому етапі шоу – сліпих прослуховуваннях - де зіркові тренери будуть набирати команди, Андрій спілкуватиметься з учасниками перед виступом.

  Ведучий прокоментував: «Концепція цього шоу – все чесно, немає мішури, співають наживо, важливий голос і тільки голос. Саме це мені і подобається».

  Нагадаємо, проект «Голос країни» на телеканалі 1+1 - професійне вокальне шоу, у якому 4 зіркові тренери набирають команди та змагаються за перемогу – контракт на запис та реліз власного альбому у найбільшій рекординговій компанії світу – Universal Music.

  Музичний продюсер шоу - Костянтин Меладзе, зіркові тренери - Діана Арбеніна, Руслана Лижичко, Олександр Пономарьов, та Стас П’єха.

  Ведучим шоу «Голос країни» буде Андрій Доманський


  Більше інформації на сайті http://golos.1plus1.ua, а також у соціальних мережах:

  YouTube – http://youtube.com/ goloskrainy

  Facebook – – http://facebook.com/ goloskrainy

  ВКонтакте – http://vkontakte.ru/ goloskrainy

  Twitter – http://twitter.com/goloskrainy


  «Голос країни» знімається за форматом "The Voice of…", який наразі підходить до фіналу на голландському каналі RTL та б’є усі рекорди популярності серед глядачів. Україна – перша країна після Нідерландів, яка адаптуватиме цей формат.

  Головна особливість проекту в тому, що участь в шоу гарантує лише винятковий талант і високий професійний рівень вокалу. Зовнішність та вік учасників не має значення, адже вся увага прикута до ГОЛОСУ.

  Окрім вокалістів, головними дійовими особами шоу є 4 коучі – відомі авторитетні особи у музичному світі, кожен із яких представлятиме певний музичний жанр.

  Під час проекту коучі не змінюють учасника, не обмежують його "форматом". Їх головна мета, за допомогою професійної команди підкреслити талант співака та вивести його на "музичний Олімп" країни. В шоу не буде іронічних зауважень та упередженої критики – тільки професійні поради і підтримка талановитих учасників.


  Источник: Пресс-служба канала «1+1»
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.