Навигация

Популярные статьи

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Vodafonе запустив новий тариф для Львова до Дня міста


5 мая 2017 | Пресс-релизы | Добавил: Quadro
Vodafonе запустив новий тариф для Львова до Дня міста


Три безлімити і до 15 Гб у спеціальній пропозиції Vodafonе Zaxid

Три безліміти за символічною вартістю 5 грн/місяць – таку пропозицію презентує Vodafonе Україна для львів’ян та мешканців області напередодні Дня міста у тарифі Vodafone Zaхід. Спеціальна пропозиція Vodafone Zaхід діє на території Львівської області і передбачає:

безлімітні дзвінки у Польщу – послуга «Безліміт у Польщу» на один номер оператора T-Mobile/Heyah» вже встановлена у тарифі, тож абонент має змогу безкоштовно підключити номер польського оператора та телефонувати на нього без обмежень протягом місяця. За необхідності змінити номер на інший можна 5 гривень.

безліміт у соцмережах та 500 МБ Інтернету щодня – передбачають безлімітне прослуховування музики та перегляд відео у соцмережах, надсилання текстових повідомлень у Messenger, Viber та WhatsAppбезлімітні розмови у мережі Vodafone Україна.

500 МБ Інтернету щодня – таким чином абонент може використовувати до 15 пакетних гігабайт протягом місяця. При потребі використання понад 500 пакетних мегабайт протягом доби, вартість наступних 500МБ – 5 гривень.

Вартість дзвінків на інші мережі України становить лише 35 коп. за хвилину, а вартість надісланих SMS та MMS на усі мобільні мережі України лише – 1,5 грн. на день за 50 повідомлень.

«Львівщина завжди вважалась найближчою до заходу і не лише територіально. Сюди приїжджає найбільша кількість туристів із західних країн, життя і робота багатьох львів’ян пов’язані із Польщею. Тариф Vodafone Zaхід робить львів’ян ще ближчими до Заходу завдяки безлімітним дзвінкам у Польщу та всередині мережі, безлімітному спілкуванню у соцмережах і швидкісному Інтернету. Зважаючи на те, що місячна плата у Vodafone Zaхід – лише 5 гривень на місяць, абонентам вистачить першого одноразового поповнення на більш ніж півроку: залишається просто користуватись трьома безлімітами та бути завжди на зв’язку», – коментує запуск нового тарифу Костянтин Воробйов, заступник Генерального директора Vodafone Україна, регіон Захід.

Абоненти, які телефонують у Польщу на кілька номерів, можуть скористатись у межах тарифу послугою «Безліміт за кордон» та телефонувати без обмежень на 3 мобільні номери польського оператора T-Mobile/Heyah усього за 15 гривень протягом 30 днів. Вартість дзвінків на міські номери у інші західні країни, такі як Іспанія, Італія, Угорщина, Бельгія, Чехія та інші становить 50 копійок за хвилину розмов.

Щоб скористатись спеціальною пропозицією на території Львівської області, потрібно придбати стартовий пакет Vodafone Zaхід вартістю 25 грн., і здійснити поповнення рахунку на суму від 40 грн.

Источник: vodafone
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.