Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

Напад на знімальну групу продюсерського центру "Закрита зона"


25 июня 2009 | Телевидение / Украина / На украинском языке | Добавил: Ольга Кравцова
Охорона комунального підприємства «Фармація» напала на знімальну групу продюсерського центру «Закрита зона». Про це ТК повідомила генеральний продюсер «Закритої зони» Наталія Фіцич.За її словами, інцидент стався об 11-й ранку біля центрального офісу підприємства «Фармація», де журналістка Олена Бондаренко й оператор Сергій Колесніков завершували сюжет для програми «Попередження».Як розповіла ТК журналістка, вона займалася розслідуванням діяльності комунального підприємства «Фармація»: «У приміщенні підприємства було записано інтерв'ю з заступником гендиректора. Сьогодні ми приїхали до цього приміщення, щоб записати стендап перед будівлею центрального офісу. Всередину ми не заходили і не робили таких спроб, ми знімали у дворі». Попри це, до журналістів вийшов один із охоронців компанії з вимогою надати дозвіл на зйомку. Після пояснень Олени Бондаренко, що вони не зобов'язані надавати такий дозвіл, до них підійшов інший працівник компанії і закрив спиною камеру, а згодом бризнув в обличчя оператору Сергію Колесникову з газового балончика.«Я йому пояснювала, що це перешкоджання роботі журналіста і що за це настане кримінальна відповідальність, я буду змушена викликати міліцію, - зазначила пані Бондаренко. - В мене не було з собою телефону, я пішла за ним у машину. А коли повернулася, мій оператор сидів на землі, закривши обличчя руками, у дворі стояв страшенний сморід, подібний до керосину». Далі журналісти викликали швидку та міліцію.Як розповів ТК керівник Центру зв'язків із громадськістю Головного управління Міністерства внутрішніх справ у місті Києві Володимир Поліщук, на місце інциденту приїхали керівник територіального відділу міліції та народний депутат Володимир Ар'єв, які «виловили» людину, що бризнула в обличчя оператору з газового балончика. «Зараз оператору дали направлення на судово-медичну експертизу. Охоронців затримано, вони дають свідчення. Вирішується питання щодо порушення кримінальної справи по частині 1 статті 296 Кримінального кодексу - хуліганство. Під час слідства ситуацію вивчатимуть, можливо, буде застосовано статтю щодо перешкоджання професійній діяльності журналістів», - розказав пан Поліщук.Олена Бондаренко запевняє, що зробить усе можливе, щоби справа дійшла до суду: «Ми не хочемо залишити цей випадок без покарання і вимагатимемо пояснень».

Источник: Телекритика
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.