Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Бесплатный роуминг в Европе от украинских мобильных операторов

 • СМЕ у 2008 році заробила $1 млрд, проте стала збитковою через Україну та Болгарію


  5 марта 2009 | Телевидение / Мир / На украинском языке | Добавил: Степан Сергеев
  Чистий дохід корпорації Central European Media Enterprises (СМЕ) – власника українських телеканалів «1+1» та «Кіно» - зріс у порівнянні з 2007 роком на 22% до 1,019 млрд. Про це повідомляє офіційний сайт корпорації.

  Проте комерційний результат корпорації значно погіршився. Операційній збиток становив $127,797 млн, тоді як у 2007 році СМЕ мав прибуток $210,456 млн. Чистий збиток становив $255,544 млн (у 2007 році – чистий прибуток $88,568 млн).

  Корпорація пояснює це поганими результатами українських («1+1», «Кіно») та болгарських (TV2, RING TV) активів.

  Адріан Сирбу, президент та виконавчий директор CME, прокоментував результати так: «2008 рік – визначний рік для наших основних телекомпаній, незважаючи на складний четвертий квартал. Я особливо задоволений виконанням планів наших чеських та румунських бізнесів: обидва показали кращий, ніж будь-коли, результат. У Хорватії ми мали найвищий приріст аудиторії та доходів. За обставин жорсткої боротьби ми зберегли лідерство на наших ринках. 2009 рік буде роком стимулюючого виклику, оскільки ми стикаємося з несприятливими макроекономічними умовами. Ми зробили кілька агресивних заходів, щоб скоротити операційні витрати, та зробимо кроки, необхідні для максимізації доходу та покращення ліквідності. Ми очікуємо вийти з поточної кризи з лідерськими позиціями та повернутися на шлях зростання».

  Компанія CME володіє декількома провідними телерадіомережами у семи країнах Центральної та Східної Європи з загальним населенням у приблизно 97 мільйонів. Це: Болгарія (TV2, RingTV), Хорватія (NovaTV), Чеська республіка (TVNova, NovaCinema, NovaSportandMTVCzech), Румунія (PROTV, PROTVInternational, Acasa, PROCinema, Sport.roта MTVRomania), Словаччина (TVMarkíza, NovaSportта MTVCzech), Словенія (POPTVта KanalA) та Україна («Студія "1+1"», «Студія "1+1" International», «Кіно» та «Сіті»).

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.