Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Насосы для водоснабжения и полива. Почему нельзя обойтись без хомутов?

 • Швидкой запропонував розпустити Академію російського телебачення


  2 марта 2009 | Телевидение / Россия / На русском языке | Добавил: Степан Сергеев
  Президент Академії російського телебачення (АРТ) Михайло Швидкой в інтерв'ю "Комерсантові", розповів про загрозу зриву національного конкурсу ТЕФІ-2009, повідомляє Лента Ру.

  Як один із способів по виходу АРТ з кризи Швидкий назвав розпуск телеакадемії.

  За словами, Швидкого, що очолив академію в жовтні 2008 року, зараз ведуться переговори між засновниками АРТ про нові правила діяльності академії.
  На думку президента АРТ, одним із способів ліквідації розбіжностей між засновниками міг би стати розпуск організації. " Я думаю, що телеакадемію можна перезаснувати заново і розширити кількість членів академії до 1,5-2 тисяч чоловік. А спершу оголосити "нульовий варіант", тобто розпуск. Але це не означатиме, що до нового складу академії не увійдуть ті, хто в ній був раніше, хто робив і робить телебачення", - заявив в бесіді з виданням Михайло Швидкой.

  Також, по словах Швидкого, для АРТ в даний час "найважливішою проблемою" є оголошення національного конкурсу ТЕФІ-2009. Планується, що початок збору заявок на участь в конкурсі почнеться в кінці квітня. Проте, на думку Швидкого, якщо до травня зустріч засновників, на якій мають бути вироблені нові правила проведення ТЕФІ, не відбудеться, то телеакадемія може припинити своє існування.
  Також, на думку Швидкого, для АРТ в даний час "найважливішою проблемою" є оголошення національного конкурсу ТЕФІ-2009. Планується, що початок збору заявок на участь в конкурсі почнеться в кінці квітня.
  Проте, на думку Швидкого, якщо до травня зустріч засновників, на якій мають бути вироблені нові правила проведення ТЕФІ, не відбудеться, то телеакадемія може припинити своє існування.

  Нагадаємо, основною невирішеною проблемою АРТ є вихід, що відбувся в 2007 році, із складу засновників телеканалів НТВ і ТНТ. Швидкой в бесіді з "Комерсантом" висловив думку, що холдинг ВГТРК навряд чи братиме участь в ТЕФІ, якщо НТВ і ТНТ не повернуться в організацію. Тим часом, за інформацією Швидкого, гендиректор НТВ Володимир Кулістіков вже раніше заявив, що в 2009 році повернення НТВ до складу засновників АРТ не станеться.

  Источник: IMI
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.