Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Разбираемся в Linux- и Windows-серверах

 • «MTV-Україна» увійшов до соцпакету «Волі» замість «РТР-Планета»


  2 декабря 2008 | Телевидение / Украина / На украинском языке | Добавил: Степан Сергеев
  І запустив першу рекламну кампанію.

  З 29 листопада найбільший столичний оператор кабельного телебачення «Воля-кабель» включив до свого соціального пакету телеканал «MTV-Україна». Канал зайняв місце російського міжнародного каналу «РТР-Планета», трансляція якого була припинена на вимогу Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. Про це «Телекритику» повідомив генеральний директор «MTV-Україна» Костянтин Стрюков.

  «Нас включили до обох соціальних пакетів "Волі" – цифрового та аналогового. Також ми ведемо переговори з операторами інших великих міст України», - повідомив пан Стрюков. За його словами, включення було безкоштовним, оскільки обидві сторони зацікавлені у присутності цього каналу в базовому пакеті: «Ми домовилися зробити одне для одного деякі кроки. Під час кризи попит на розважальні і музичні канали зросте, а для нас це суттєве збільшення аудиторії».

  Частка каналу у Києві за перші дві доби присутності в пакеті збільшилася удвічі. До кінця року, за прогнозами Костянтина Стрюкова, вона зросте учетверо (до показників листопада).

  Для стимулювання телеперегляду канал запустив у Києві рекламну кампанію. Вона розміщена у метро, пресі (двох ТВ-гайдах) та на 50 зовнішніх носіях. Кампанія триватиме щонайменше місяць. Бюджет кампанії пан Стрюков не розголошує, проте зазначає, що він виявився надзвичайно низьким: зараз спостерігається значний відтік рекламодавців із цих носіїв, тому канал зміг купити їх із великими знижками.

  Нагадаємо, у соціальному пакеті «Волі» також присутні музичні канали «М1», O-TV, Enter-Music.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.