Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

Нацрада пропонує російським каналам транслювати еротику пізніше


29 ноября 2008 | Телевидение / Украина / Россия / На телеэкране / На украинском языке | Добавил: Степан Сергеев
Делегація Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення провела у Росії переговори з керівництвом телеканалу РЕН ТВ щодо приведення його мовлення до вимог українського законодавства, повідомляє УНІАН.

За словами прес-секретаря Посольства України у Російській Федерації Олега Волошина, перший заступник голови Нацради Ігор Курус та відповідальний секретар Владислав Лясовський обговорили з керівництвом каналу необхідні заходи з адаптації трансляції до вимог українського законодавства в частині дотримання авторських прав, відповідності закону «Про рекламу» і дотримання норм етики і моралі.

Ігор Курус наголосив, що за рішенням обмежити трансляцію російських каналів на території України стоять не політичні причини, а суто вимоги з дотримання українських законів. Він ще раз нагадав, що Нацрада не вимагає від російських каналів перекладу на українську мову. Як приклад практичних, а не політичних проблем, він назвав випадки недотримання телеканалами правил етики і моралі. Так, через різницю в часі між Україною та Росією трансляція еротичних програм на РЕН ТВ відбувається на годину раніше, що дає підстави говорити про порушення законодавства.

За словами Ігоря Куруса, у випадку приведення трансляцій російських телеканалів до вимог українського законодавства жодних проблем з їхнього повернення в українські кабельні мережі не буде.

Нагадаємо, 5 листопада Національна рада розглянула питання про можливість відновлення трансляції в Україні цього телеканалу. Керівник компанії узяв на себе зобов’язання щодо укладання угоди із зареєстрованою на території України юридичною особою, яка бажає отримати ліцензію на право ретрансляції каналу. Остаточне рішення не було прийнято Нацрадою у зв’язку з тим, що, як повідомив Ігор Курус, від вітчизняних телекомпаній надходять чисельні звернення щодо порушення прав ексклюзивного показу телекомпанією РЕН ТВ.

Відповідно, члени Нацради вирішили ще раз пересвідчитись у дотриманні компанією авторських прав, і тільки після цього прийняти рішення про включення цього телеканалу до списку мовників, ретрансляція яких не обмежується в Україні.

Источник: Телекритика
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.