Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Какой тип дверного замка выбрать?
 • Выбираем хороший рюкзак на каждый день
 • Качественное оборудование для ветеринарии от EcoRay
 • Чем хорош iphone 13 pro max
 • Советы по выбору мебели для кухни

 • Концерн РРТ передано у підпорядкування Мінтрансу


  29 ноября 2008 | Телевидение / Украина / На украинском языке | Добавил: Степан Сергеев
  Кабінет Міністрів України передав Концерн РРТ у підпорядкування Міністерству транспорту і зв’язку України. Те, що відповідне рішення було ухвалено на засіданні Кабміну 26 листопада, «Телекритиці» підтвердила Марина Сорока, керівник прес-служби Кабінету Міністрів.

  До цього КРРТ перебував у юрисдикції Державного комітету телебачення і радіомовлення.

  У лютому цього року Мінтранс вносив до Кабміну пропозицію про передачу КРРТ в його підпорядкування. Це обґрунтовувалось необхідністю оновлення інфраструктури Концерну (з урахуванням того, що за законом саме Мінтранс «розробляє та впроваджує державну технічну політику у сфері телекомунікацій та у сфері користування радіочастотним ресурсом»), а також тим, що КРРТ є оператором телекомунікаційної мережі і не надає інформаційних послуг. На передачі Концерну наполягав міністр транспорту та зв’язку Йосип Вінський.

  У Держтелерадіо відмовилися коментувати інформацію до отримання офіційної постанови Кабміну. Проте раніше у Держетлерадіо висловлювали категоричну незгоду щодо передачі КРРТ транспортникам, аргументуючи це тим, що 96% трансляційних послуг телерадіокомпаніям різних форм власності в Україні надає саме Концерн (із них 66% належить самому Концерну, а решта перебуває в нього на обслуговуванні). «Монопольне становище Концерну РРТ потребує контролю з боку державного органу, на який покладено функції формування державної інформаційної політики…», - йшлося в поясненні Держтелерадіо «Телекритиці» у лютому цього року, коли питання про підпорядкування Концерну активізувалося. Тоді, за інформацією джерел «ТК», екс-голові Держтелерадіо Едуарду Прутніку вдалося зняти його з розгляду.

  Колег із Держтелерадіо підтримувала і Нацрада з питань телебачення та радіомовлення. На думку Нацради, обґрунтованим і доцільним є підпорядкування КРРТ саме Держтелерадіо, а досвід попереднього функціонування КРРТ у системі Міністерства транспорту та зв’язку України можна оцінити як негативний.

  Генеральний директор КРРТ Анатолій Антоненко так прокоментував рішення Кабміну:

  «На наш погляд, це анахронізм – весь час передавати Концерн з одного відомства в інше. Але рішення є рішення, його треба виконувати. Дочекаймося офіційної постанови, і тоді вже можна буде про щось говорити більш детально».

  Як зазначили в управлінні зв’язків із громадськістю Кабміну, офіційна постанова має бути опублікована найближчим часом на урядовому сайті.

  «Телекритика»

  Довідка «ТК»:
  Історія Концерну:
  1972 – утворено Республіканську виробничу технічну дирекцію радіозв'язку, радіомовлення і телебачення Міністерства зв’язку України, яку в 1992 році було перейменовано на Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення (КРРТ).

  1995 – КРРТ було передано до сфери управління Міністерства інформації (надалі перетворено у Держкомінформ, а потім у Державний комітет з питань телебачення та радіомовлення).

  2001 – Концерн РРТ було повернено до сфери управління Державного комітету зв’язку та інформатизації.

  26 червня 2007 – Концерн РРТ вилучено із сфери управління Мінтранс зв’язку (без його згоди), та передано до сфери управління Державного комітету з питань телебачення та радіомовлення.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.