Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Чем хорош iphone 13 pro max
 • Советы по выбору мебели для кухни

 • УЦТМ утретє відклала термін запуску цифрової мережі


  29 ноября 2008 | Телевидение / Украина / На украинском языке | Добавил: Степан Сергеев
  Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 26 листопада на прохання компанії «Українська цифрова телемережа» (УЦТМ) утретє відклала терміни розбудови цифрової багатоканальної ефірної мережі для мультиплексу МХ-4. Цього разу – до 7 квітня 2009 року. Нагадаємо, перший раз терміни розбудови мережі переносилися із квітня на липень, вдруге дед-лайн було пересунуто до 1 листопада 2008 року.

  Цього разу підставами для звернення компанії до Нацради стали неготовність мовників, які отримали ліцензії на мовлення в МХ-4, надати сигнал для трансляції, а також відмова Концерну РРТ встановити передавальне обладнання УЦТМ на об’єктах Концерну. Такі причини компанія зазначила в листі-звернення до Нацради.

  «На сьогодні отримані результати попереднього визначення можливості та умов користування радіочастотним ресурсом України, підготовлені державним центром радіочастот (УДЦР). Копії цих результатів були передані нами до Концерну РРТ з проханням про надання технічних умов на встановлення передавального обладнання на об’єктах Концерну. Однак, на жаль, як вказано в листі Концерну, попередніх висновків для цього недостатньо, крім того вони не є достатніми для розміщення РЕЗ мовлення», - ідеться в листі УЦТМ.

  Також, згідно з рішенням Нацради, УЦТМ транслюватиме на 51 ТВК у місті Києві ДТРК «Культура», КДР ТРК, канал «24», ТОНІС, «1+1» до початку трансляції на цьому каналі сигналу телерадіокомпаній, що увійшли до складу МХ-4. Мовлення здійснюватиметься в стандарті MPEG 2 з огляду на те, що «на даний момент населення не має змоги приймати цифровий сигнал компресії MPEG 4».


  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.