Навигация

Популярные статьи

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Програма «Без табу» повернеться в ефір «1+1» восени


17 января 2009 | Телевидение / Украина / На телеэкране / На украинском языке | Добавил: Степан Сергеев
Ток-шоу Ольги Герасим’юк «Без табу» знов виходитиме на телеканалі «1+1» восени 2009 року, повідомляє прес-служба каналу.

Повернення програми в оновленому форматі відбудеться у вересні.

За словами пані Герасим’юк, програма мала закритись наприкінці 2008 року. «Я сказала в ефірі, що це була остання програма. Це схвилювало мою аудиторію, оскільки ми вже 8 років в ефірі. Ми з керівництвом програми обговорили це питання, і мені запропонували відновити програму у вересні», - каже вона.

Ведуча «Без табу» розповіла «Телекритиці», що у новому форматі програма «матиме трохи інше спрямування», але до завершення розробки подробиці не розголошуються. «Зараз моя група на каналі розробляє проект – із ними продовжили контракти. Уся моя команда збережена. Розробка має завершитись у квітні. Думаю, програма зможе виходити у прайм, у зручніший для глядача час», - сказала Ольга Герасим’юк. Поки що вона працює над серією авторських документальних проектів, показ яких «1+1» планує розпочати у лютому- березні.

Источник: Телекритика
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.