Навигация

Популярные статьи
 • Как получить дубликат водительских прав

 • Авторские и переводные статьи

  Пресс-релизы

  Регистрация на сайте


  Опрос
  Какие телеканалы вы смотрите чаще?  «Воля» додала у свої пакети 15 нових телеканалів, з яких 5 не входять до списку дозволених Нацрадою


  9 января 2009 | Телевидение / Украина / На украинском языке | Добавил: Степан Сергеев
  Компанія «Воля» із січня починає тестування п’ятнадцяти нових телеканалів, які поповнять цифрові пакети «Воля Преміум ТВ». Про це повідомляє "Телекритика". На період тестування нові програми будуть доступні всім користувачам послуги «Воля Преміум ТВ», як повідомила прес-служба компанії «Воля» . Після закінчення періоду тестування, про що буде повідомлено додатково, програми будуть додані в пакети відповідної тематики.

  Серед пропонованих каналів 9 нішевих українських мовників: «Перший Розважальний Телеканал «PRO ВСЕ», «Гамма» (обидва канали – інформаційно-розважальні, сімейного типу), «Планета» (погодно-екологічний телеканал), «Світ ТВ» і «Тур-Бюро» (обидва – туристичні), «КІКО» («КіноКомедія», гумористичний канал), «2Т» («пригодницький»: детективи, розслідування та документальні серіали) та «SCI - Міжнародний Слов’янський Канал», а також новий канал People (канал про VIP-персон).

  Решта 6 – зарубіжні мовники. Причому лише «Наш футбол» (Росія), входить до укладеного Нацрадою списку таких зарубіжних каналів ретрансляція яких в Україні не обмежується. Телеканал «Телекафе», який є частиною «Цифрового телесемейства», згідно з рішенням Нацради, має специфічні умови розповсюдження в Україні. Відповіді щодо того, чи була раніше у компанії «Воля» угода на розповсюдження каналу «Телекафе» (саме таку додаткову умову висунула Нацрада щодо каналів «Цифрового телесемейства»), «ТК» поки що не отримала.

  Щодо телеканалів Universal Channel (інформаційно-розважальний канал), Sci-Fi (наукова фантастика), Sky News International (інформаційний канал), то згідно з коментарем прес-служби компанії «Воля», вони звернулися до телекомунікаційної палати з проханням подати відповідне звернення до Нацради з питань телебачення і радіомовлення України.

  «Эти каналы производятся в стране, которая является участницей Европейской конвенции о трансграничном телевидении, более того, все они имеют международные лицензии, выданные той же телекомпании, которая производит и распространяет телеканалы, которые уже есть в списке, поэтому вопрос добавления в список этих каналов на наш взгляд – сугубо технический (т.е. процедурный)», - ідеться в повідомленні прес-служби.

  Щодо російського каналу-телемагазину «TOP SHOP TV», то питання легалізації цього мовника також в стадії вирішення.

  «Телекритика»


  Источник: IMI
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.