Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Чем хорош iphone 13 pro max
 • Советы по выбору мебели для кухни
 • Преимущества станков для лазерной резки

 • НТКУ прагне укласти мирову угоду з НВО «Поверхность»


  30 октября 2013 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Kravtsova Olga
  Національна телекомпанія України (НТКУ) хоче укласти мирову угоду у судовому спорі з Дочірнім підприємством Науково-виробниче об'єднання «Поверхность». Про це т. в. о. генерального директора НТКУ Олександр Пантелеймонов повідомив під час засідання парламентського Комітету з питань свободи слова та інформації 20 жовтня.  Як повідомляла «Телекритика», 4 вересня Вищий господарський суд відправив на новий розгляд справу про виплату НТКУкомпенсації у розмірі 31,13 млн грн. за порушення майнових прав інтелектуальної власності при трансляції в ефірі каналу Перший національний програм «КВН-2008» на користь НВО «Поверхность».  Ця справа розглядається судами з 2009 року. Так, протягом 2009-2010 років суди перших двох інстанцій стягнули з НТКУ 21,42 млн грн., але Вищий господарський суд відправив справу на новий розгляд через нез'ясованість низки питань.  У 2011 році господарський суд знову ухвалив рішення про стягнення з НТКУ 21,42 млн грн. компенсації. У травні 2013 року апеляційний суд зменшив цю суму до 13,88 млн грн. - розмір компенсації було зменшено з урахуванням висновків судової економічної експертизи та експертизи об'єктів інтелектуальної власності. На початку вересня Вищий господарський суд ці рішення скасував і знову відправив справу на новий розгляд до господарського суду Києва.  Вищий господарський суд вважає, що суди попередніх інстанцій виконали не всі вказівки, які містилися у постанові ВГСУ 2010 року. Зокрема, потрібно було встановити, чи використовувала НТКУ у кожному з 23 випадків під час трансляції матеріали, що належали саме НВО «Поверхность».  На початку року власником ДП НВО «Поверхность» стало ТОВ «Кемві».  З лютого 2008 року по березень 2010 року президентом НТКУ був Василь Ілащук.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.