Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Чем хорош iphone 13 pro max
 • Советы по выбору мебели для кухни
 • Преимущества станков для лазерной резки

 • НТН змінить графіку і оновить формат


  23 июля 2013 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Kravtsova Olga
  Канал НТН у новому сезоні принципово змінить графіку, оновить формат і запустить нову студію програми «Свідок». Про це повідомляє прес-служба телеканалу.

  У новому осінньому сезоні телеканал НТН також покаже кілька прем'єр проектів власного виробництва.

  «НТН - це унікальне телевізійний простір, з, напевно, самим жорстким, але в той самий час інтелектуальним і соціально корисним контентом. Будь-який глядач, незалежно від віку і соціального стану, зможе знайти в ньому щось для себе - чи то світову детективну прем'єру або документальну програму. Хочу додати, що канал традиційно несе свою місію. Родзинка всіх створюваних нами проектів - в тому, що ми застерігаємо і вчимо свого глядача, як діяти в складних ситуаціях і не стати жертвою обставин способом правильного підбору серіалів, програм, новин», - зазначив генеральний директор телеканалу НТН Олександр Мельничук.  Як повідомляла «Телекритика», Національна рада з питань телебачення і радіомовлення 17 липня переоформила ліцензію ТОВ «Телестудія "Служба інформації"» (телеканал НТН) у зв'язку зі зміною керівних і наглядових органів і програмної концепції.  З програмної концепції НТН були вилучені дитячі програми (30 хвилин на добу), культурно-мистецькі програми (2 години на добу). Натомість на 2 години зросла кількість фільмопоказу (до 12 годин 24 хвилин на добу) і на 30 хвилин - інформаційно-аналітичних і публіцистичних програм (до 2,5 годин на добу).

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.