Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Чем хорош iphone 13 pro max
 • Советы по выбору мебели для кухни
 • Преимущества станков для лазерной резки
 • Причины поломки тачскринов
 • Выбор подгузников и средств гигиены для взрослых
 • Основные добавки или витамины для беременных
 • Преимущества IT-аутсорсинга
 • Как экономить при покупке школьных принадлежностей

 • КДР ТРК відмовилася від аналогового мовлення і запланувала скорочення штату до 300 осіб


  22 марта 2013 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Kravtsova Olga
  Київська державна регіональна телерадіокомпанія (КДР ТРК, Центральний канал) з метою економії коштів припинила аналогове мовлення та запланувала оптимізацію штату з 350 до 300 працівників. Про це «Телекритиці» розповів генеральний директор КДР ТРК Олександр Савенко.  Аналоговий телесигнал компанія вимкнула з 1 січня, і нині працює через супутник, кабель і в цифровому ефірі. «Ми охоплювали аналоговим сигналом усього-на-всього 19% області - схід і південь. Разом з Київською обласною державною адміністрацією ми провели активну роботу і пішли в кабель. У нас сьогодні 72% населення області охоплено через кабель. І порівнюючи 19% і 72%,, коли не вистачає коштів, ми прийняли рішення відмовитися від розповсюдження аналогового ефірного сигналу. Тим паче, що ми перейшли на цифру, і в нас є супутникове, плюс кабельне мовлення. Це дало нам значну економію коштів», - повідомив пан Савенко.  Однак від ліцензії на ефірне аналогове телебачення компанія не відмовилися. «Ми поінформували про це Національну раду», - сказав керівник КДР ТРК.  Також компанія запланувала оптимізацію кадрового складу.  «У нас одна з найбільших державних ТРК в Україні - 357 працівників. У той же самий час є компанії, де працює 135, 152, 195, 220 осіб. А обсяги мовлення фактично одні й ті самі. Ми провели серйозний ґрунтовний аналіз, виявили, що одна людина робить 1-2 секунди на добу. Сьогодні ми поставили собі за мету обмежити штат до 300 чоловік, хоча я думаю, що це ще не межа», - розповів пан Савенко.  До літа КДР ТРК розраховує провести реорганізацію, затвердити нову структуру і штатний розпис. «Люди, які багато сил, розуму, енергії віддають, залишаться. А баласт є в будь-якому колективі. Проблема тільки в тому, що серед таких людей є багато соціально захищених», - додав пан Савенко.  Свої пропозиції щодо оптимізації КДР ТРК подала на розгляд Держкомтелерадіо. Як тільки їх буде погоджено, процес розпочнеться.  Нагадаємо, в січні колегія Державного комітету телебачення і радіомовлення затвердила план оптимізації та забезпечення ефективної роботи державних телерадіокомпаній на 2013 рік. До 1 березня державні мовники подавали пропозиції щодо скорочення структури та штату телерадіокомпаній. НТКУ та НРКУ повинні скоротити штат не менш, як на 15%, ОДТРК - на 18%, якщо вони мають чисельність співробітників понад 300 осіб. Тим обласним ДТРК, які мають від 200 до 300 працівників, пропонується скоротити штат на 10%.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.