Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Чем хорош iphone 13 pro max
 • Советы по выбору мебели для кухни
 • Преимущества станков для лазерной резки

 • У Грузії обрали нового гендиректора суспільного мовника


  2 января 2013 | Телевидение / На украинском языке / ex-СССР | Добавил: Kravtsova Olga
  Георгій Бараташвілі, колишній технічний директор суспільного мовника Грузії, був обраний його генеральним директором. Ці повноваження будуть дійсними протягом шести років.

  Місяць тому рада піклувальників суспільного мовника Грузії оголосила конкурс на обрання нового генерального директора. Ця посада стала вакантною після того, як Георгій Чантурія пішов у відставку за 3 роки до закінчення своїх повноважень.  У першому турі конкурсу на посаду гендиректора суспільного телебачення боролися 143 кандидата. У другий тур пройшли лише п'ятеро.  Процедура голосування відбулася 26 грудня. Бараташвілі отримав вісім з 13 голосів. Його суперники йшли за ним зі значним розривом: Ната Абрамія отримала три голоси, Мегі Тавтумадзе – два. За Ніколоза Махарашвілі і Тінатін Рухадзе не проголосував ніхто.  Глава технічного департаменту суспільного мовлення Грузії Георгій Бараташвілі працює на каналі вже вісім років.  Нагадаємо, що Гія Чантурія, який займав пост директора суспільного мовника Грузії з серпня 2009 року, написав заяву про відставку із займаної посади.  За його словами, незважаючи на те, що під час керівництва багато що було зроблено, головна причина його рішення полягає в тому, що він не зміг повною мірою втілити свою мету: оптимізувати систему суспільного мовлення в країні та сформувати нову структуру суспільного мовлення.  «Я думаю, коли людина не виконує свої ж плани, тим більше на такому відповідальному місці, напевно правильне рішення – піти і поступитися місцем іншому менеджеру. Я думаю, що той план, який може стати передумовою успіху цього мовника, виконають інші люди», – заявив Чантурія. Він також заявив, що його рішення не пов'язане з позаплановою податковою перевіркою, яка зараз проходить на Суспільному мовникові Грузії.

  Источник: ekhokavkaza
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.