Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Чем хорош iphone 13 pro max
 • Советы по выбору мебели для кухни
 • Преимущества станков для лазерной резки
 • Причины поломки тачскринов

 • Одеський канал «ОК» буде закритий власником через «непрофесійність команди»


  18 декабря 2012 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Kravtsova Olga
  Власник одеського супутникового телеканалу «ОК» Борис Музальов, який також є засновником мережі супермаркетів «ТАВРІЯ В», вирішив закрити свій канал. Про це він повідомив на сторінці у Facebook.

  За його словами, причиною закриття каналу стала непрофесійність команди, яка працювала над проектом.

  «За три роки на телеканалі "ОК" змінилося п'ять продюсерів і стільки ж команд. Телеканал по супутнику видно по всій Європі, а по кабелю - у двадцяти містах, в тому числі і в Києві, - - У середині шляху ми запросили продюсера (на пенсії) з успішного англійського телеканалу. Він попросив у нас багатотисячну зарплату, квартиру і службову нову BMW і , при хорошому рейтингу,- астрономічний бонус. Ми погодилися. На наступний день він зустрівся з працівниками телеканалу, ще через день - не попередивши, поїхав, і потім прислав повідомлення: "Я - продюсер, який знає, як працювати, але - не педагог. Я не можу не те що навчити думати ваших людей, я не можу змусити їх навіть слухати"», - пише пан Музальов у Фейбуці.

  На його думку, одеське телебачення, як і інші сфери культури «очень местечково...», і в ефірі немає жодної програми рівня загальнонаціональних каналів.

  «У нас добре розвинутий розмовний жанр. Але немає майстрів, які могли б інтегрувати розмови у телевізійний або інший вид. Не змогли при всіх створених умовах. Видно, гроші і техніка не є головним у творчості. Треба сказати чесно - працювали співробітники нормально, як і всі. Від зарплати до зарплати. День пройшов - і добре. І в ефірі, щось нормальне ... безлике ... Ми втомилися розчаровуватися десятки разів в очікуванні дива ... Всі просять гроші, а отримуючи їх - заспокоюються і "годують сніданками". Ми не хочемо продавати телеканал - ми хочемо його закрити. Та й час телебачення в тому вигляді, в якому воно сьогодні, закінчується», - зазначив пан Музальов.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.