Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Чем хорош iphone 13 pro max
 • Советы по выбору мебели для кухни
 • Преимущества станков для лазерной резки

 • Telewizja Polska закінчить 2012 рік зі збитками у 180 млн злотих


  13 декабря 2012 | Телевидение / На украинском языке / Европа | Добавил: Kravtsova Olga
  Про це заявила дирекція корпорації суспільного мовлення. Фінансовий дефіцит TVP, скоріше за все, складе саме таку суму, незважаючи на більш ранні прогнози збитків у розмірі 60 млн злотих.

  Криза прибутків у Telewizja Polska почалася ще у 2009 році. Тоді корпорація втратила 200 млн злотих. У зв’язку з цим, генеральний директор TVP Юліус Браун (Juliusz Braun) запевнив громадськість, що така ситуація більше не повториться.

  Однак вже зараз, коли пройшло 11 місяців 2012 року, компанія має збитки у розмірі 150 млн злотих. І, за прогнозами, до кінця року вони мають зрости до 180 млн злотих.

  Наразі група TVP включає в себе дев'ять каналів, у тому числі TVP1, TVP2 і низку спеціальних каналів, у мовленні яких робиться акцент на спорт, документальні фільми, культуру чи розваги.

  Незважаючи на інновації в програмуванні та запуск двох нових каналів: TVP Dokument і TVP Rozrywka, корпорація суспільного мовлення не змогла залучити очікуваної кількості аудиторії. Що додатково вплинуло на її збитки.

  Важливість такої ситуації також полягає у тому, що зараз джерелами фінансування Telewizja Polska є:

  1) абонентська плата, пеня за несвоєчасну сплату абонентської плати, штрафи за використання незареєстрованих телевізійних та радіоприймачів;
  2) реклама і спонсорство;
  3) доходи від використання об’єктів інтелектуальної власності;
  4) кошти Державного бюджету;
  5) інші джерела.

  Нагадаємо, що Польща – одна з небагатьох країн, де суспільне телебачення не тільки вдало конкурує з комерційними каналами, а й загалом випереджає їх за популярністю.

  Источник: mediasapiens
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.