Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

Нацрада знову оголошує конкурс на місця в МХ-5


30 мая 2012 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Kravtsova Olga
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення вирішила повторно оголосити конкурс на вільні місця в мультиплексі МХ-5 (регіональне та місцеве мовлення). Таке рішення регулятор ухвалив на засіданні 29 травня. Оголошення буде опубліковано в газеті «Голос України» найближчим часом.На конкурс виставлять 169 вільних місць у МХ-5 у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Івано-Франківській, Київській, Кіровоградській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській і Чернігівській областях та Автономній Республіці Крим, які залишилися після проведеного в серпні 2011 року основного цифрового конкурсу.Ці 169 місць у МХ-5 Нацрада вже виставляла на конкурс, який оголосила 2 лютого. Але підбити його підсумки регулятор не зміг через рішення Окружного адміністративного суду міста Києва, винесеного за позовом Новгород-Сіверської регіональної державної ТРК.Суд скасував рішення Нацради, якими було оголошено і затверджено конкурсні умови, а також зобов'язав регуляторний орган повторно розглянути питання щодо оголошення конкурсу, пояснив «Телекритиці» начальник управління правового забезпечення Національної ради Олег Шосталь.Постанова Окружного адміністративного суду міста Києва вступила в силу 22 травня, уточнив «Телекритиці» голова Нацради Володимир Манжосов. Відтак, регулятор виконав її, оголосивши повторний конкурс.Внески компаній, які подалися на конкурс, оголошений 2 лютого, Нацрада обіцяє врахувати в разі їх участі у повторному конкурсі.Нагадаємо, підбиття підсумків повторного цифрового конкурсу спершу планувалося 24-25 квітня. Однак Нацрада тоді скасувала заплановані засідання, оскільки не змогла зібрати кворум. На засідання не з'явилися Микола Фартушний, Ірина Опілат і Євген Баранов.

Источник: Телекритика
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.