Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

«Студія Пілот» запускає супутниковий телеканал «Сонце»


21 марта 2012 | Новости / Телевидение | Добавил: Елена Ленова
Українська продакшн-компанія «Студія Пілот» запускає супутниковий телеканал з логотипом «Сонце». Рішення про видачу ліцензії телеканалу прийняла Національна рада з питань телебачення і радіомовлення 21 березня.

Ліцензіатом стало ТОВ «Солар медіа». За даними єдиного державного реєстру, ця юридична особа була створена 16 лютого. Генеральним директором компанії є Віра Губенко, яка раніше працювала заступником директора «Студії Пілот», засновниками телеканалу виступили ПП «Студія Пілот», а також Олександр Брикайло та Сергій Лавренюк.

За словами Олександра Брикайла, який представляв канал Нацраді, «Сонце» показуватиме всі програми, які протягом 13 років виробляє продакшн «Студія Пілот», а також закупний продукт, у тому числі фільми та серіали. Слоган «Сонця» - «Канал позитивних емоцій».

Згідно з програмною концепцією, канал мовитиме цілодобово, національний продукт становитиме 12 годин на добу, програми власного виробництва - 3 години 38 хвилин. Формат «Сонця» - розважальний з фільмопоказом. В ефірі транслюватимуться розважально-музичні програми (9 годин 36 хвилин на добу), дитячі (4 години на добу) та фільмопоказ (6 годин 8 хвилин на добу).

На запитання членів Нацради, які дитячі програми показуватиме телеканал, пан Брикайло відповів, що це проект власного виробництва «Еники-беники», а також анімаційні серіали та закупні дитячі шоу, досвід дубляжу яких має «Студія Пілот». «Наша адаптація мультсеріалу "Сімпсони" визнана найкращою адаптацією у світі», - зауважив він.

Телеканал планує мовити із супутника Astra 4A. Олександр Брикайло повідомив, що в «Студії Пілот» є майже всі технічні можливості для початку мовлення, залишилося лише звести ефірну апаратну. Це планується зробити в грудні, а мовлення канал має розпочати в січні 2013 року. Пан Брикайло розраховує, що інвестиції, вкладені в канал, повернуться за вісім років.

Источник: telekritika.ua
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.