Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

Третім коментатором Євро-2012 на НТКУ буде Роберто Моралес


17 марта 2012 | Новости / Телевидение | Добавил: Елена Ленова
Трійку коментаторів матчів Євро-2012 на Першому національному доповнив Роберто Моралес, повідомляє інформаційний центр «Україна-2012».

«Ми раді, що нам вдалося залучити до співпраці ще одного коментатора, який як і Денис Босянок, є одним з кращих спортивних коментаторів України», – сказав заступник генерального директора НТКУ Михайло Метревелі.

Роберто Моралес стане колегою Андрія Столярчука та Дениса Босянка, з якими НТКУ визначилася раніше.

Новоспечений коментатор Євро-2012 в свою чергу подякував керівництво головного каналу країни за надану честь. «Я хочу почути і побачити весь колорит турніру, тому що навіть коли людина приїжджає на чемпіонат світу – щось бачить, десь буває – все одно вона не відчуває колорит турніру так, як відчувають його ті, хто живе в містах, які приймають подію такого рівня. Хочеться дізнатися, нарешті, що таке семпіонат Європи як комплексне явище – а не тільки те, що відбувається на стадіоні», – прокоментував Роберто Моралес.

Підписанням угоди з Роберто Моралесом Перший національний завершив набір коментаторів для роботи на Євро-2012. Як і очікувалося, з-поміж 10-ти претендентів НТКУ обрала 3-х.

Источник: telekritika.ua
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.