Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Советы по выбору кулера для воды
 • Обзор и сравнение смартфонов ZTE Blade V30 Vita и ZTE Blade L9
 • Советы по выбору напольного покрытия от ПолMALL
 • Советы по выбору батута для детей
 • 6 отличных хорроров, которые пощекочут вам нервы

 • «Кіноточка» та «НЛО-ТБ» розпочали тестове мовлення в мультиплексах


  7 февраля 2012 | Новости / Телевидение | Добавил: Елена Ленова
  Телеканали ТОВ «Медіа Група Україна»* «Кіноточка» та «НЛО-ТБ» розпочали тестове мовлення в цифрових мультиплексах МХ-2 та МХ-3 компанії «Зеонбуд». Про це повідомив генеральний директор ТОВ «Медіа Група Україна» Федір Огарков на прес-сніданку 7 лютого.

  За його словами, зараз у сітках каналів виходять проекти з бібліотеки телеканалу «Україна»: на «Кіноточці» - фільми та серіали, на «НЛО-ТБ» - телевізійні програми. Надалі планується, що перший стане каналом для «кіноманів», а на другому виходитимуть проекти у різних жанрах (у тому числі й розслідування), присвячені містичній тематиці.

  «Поступово ми будемо нарощувати технічне мовлення. Тестове мовлення означає, що є сигнал. Ми зараз мовимо. Але залишається питання, як сигнал можна технічно прийняти. Це станеться тоді, коли на ринок виходитимуть сет-топ-бокси, які поступово будуть продаватися та роздаватися безкоштовно певному типу населення. Але ми почали мовлення у відведені (законом) терміни», - зазначив пан Огарков.

  Директор з розвитку медійного напрямку бізнесу компанії СКМ Катерина Лапшина додала, що на сьогодні немає сенсу наповнювати канали дорогим контентом, якщо їх зараз ніхто не бачить. «Мережа фізично побудована. Передавачі розставлені. Але приймаючих пристроїв немає. І ми хочемо дати перехідний період для мовлення. Коли ми зрозуміємо, що 20-25% населення зможуть їх приймати, ми будемо запускати їх у тому вигляді, у якому б хотіли бачити», - сказала вона.

  Нагадаємо, канали «Кіноточка» та «НЛО-ТБ» перемогли в конкурсі на вільні місця в загальнонаціональних цифрових мультиплексах МХ-2 та МХ-3.

  *На прохання згаданої юридичної особи редакція «Телекритики» зберігає написання її назви, зафіксоване у документах про юридичну реєстрацію (незважаючи на правила українського правопису).

  Источник: telekritika.ua
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.