Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Зачем нужны велосипедные фары – рекомендации специалистов

 • «Ера» отримала ліцензію на супутникове мовлення


  28 сентября 2011 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
  28 вересня Національна рада з питань телебачення та радіомовлення видала ліцензію на супутникове мовлення телекомпанії «Ера». Таке рішення було прийнято на засіданні 28 вересня.  За словами члена Нацради Лариси Мудрак, компанія представляє інформаційно-розважальну концепцію з кінопоказом. Власне виробництво - 8 годин, частка національного продукту - 22 години. Мовлення відбуватиметься з супутника Sirius.  Генеральний директор ТРК «Ера» Людмила Обертинська зазначила, що компанія вирішила перейти на повноцінне 24-годинне мовлення і саме тому подала заявку на отримання цієї ліцензії.  Телекомпанія спільно з радіостанцією «Ера FM» планує робити ток-шоу та інші проекти, які виходитимуть із новостворених телерадіостудій.  Також, за словами пані Обертинської, «Ера» планує провести ребрендинг телеканалу, який має бути завершено до 10-річчя компанії в жовтні-листопаді.  «Ребрендинг відбуватиметься в рамках концепції "Ера-спілкування". Для нас спілкування - це процес, який формує не тільки емоції, а й стосунки, формує інформацію, це те, що відображає суть того, що робимо ми та наші партнери на "Ера FM". Ми би хотіли, щоб це спілкування не було одностороннім, ми хочемо, щоб наші програми обговорювали. Це багатогранний процес, який проходить у різних площинах: політичній, економічній, культурній. Ми будемо думати, як це візуалізувати», - сказала Людмила Обертинська.  За її словами, програмний продукт каналу не зміниться: залишаться аналітичні та інформаційні програми, ток-шоу, до них додадуться ще й просвітницькі проекти.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.