Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

«1+1» здобув бронзу на PromaxBDA за баги для серіалу «Інтерни»


1 июля 2011 | Новости / Телевидение | Добавил: Елена Ленова
Канал 1+1 здобув бронзову нагороду на щорічному конкурсі теледизайну PromaxBDA World Gold 2011 за баги для серіалу «Інтерни». Про це стало відомо 30 червня на щорічній конференції PromaxBDA у Нью-Йорку, повідомляє прес-служба телеканалу.

До фіналу конкурсу у категорії Promotion and Marketing: Lower third Promotion окрім телеканалу «1+1» вийшли СТС (Росія), TNTLA (Латинська Америка), Canadian Broadcasting Corporation (Канада) та One HD (Австралія). Золоту і срібну нагороду у цій категорії, як зазначається на офіційному сайті, здобув телеканал Латинської Америки TNTLA.

Арт-директор 1+1, режисер роликів Роман Деріга зауважує: «Наша творча команда - продюсер відділу дизайну Павло Кірсанов, оператор Сергій Півненко, дизайнер Денис Кондратенко та я - радий, що вже вкотре PromaxBDA відзначає нашу роботу. Не побоюся повторитися, але ми залишаємося кращими в Україні, і це говорить про високий рівень та якість виробленого продукту».

Минулого року «1+1» взяв золоту нагороду у номінації Television/Video presentation: Lower Third Promotion за серію роликів «Діди Морози». У 2009 «1+1» отримав бронзову нагороду PromaxBDA Awards за роботу «Календар квітів».

PromaxBDA - конкурс досягнень у сфері маркетингу, дизайну та креативу в розважальній індустрії. Вручення премій PromaxBDA відбувається щороку влітку і вважається найбільш впливовою професійною премією у сфері дизайну.

Источник: www.telekritika.ua
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.