Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Без компромиссов: компактность и мощность в одном лэптопе
 • Что такое роутер Wi-Fi?
 • Основные причины неисправности стиральных машин

 • ESG запустить програму «ProБізнес» на каналі «Донбас»


  1 июня 2011 | Новости / Телевидение | Добавил: Елена Ленова
  Комунікаційна група ESG запускає новий проект «ProБізнес» на каналі «Донбас». Про це повідомляє прес-служба ESG.

  Програма зроблена у форматі breaking news, який передбачає блок-огляди коротких інформаційних сюжетів економічного характеру (держрегулювання, законодавство, рішення, заяви, новини з головних ринків). Далі дайджест доповнюватимуть два сюжети: перший - актуального новинного характеру (важливі події в економіці України та світу), другий - прикладного (сюжет-консультація у світі персональних фінансів).

  Також у проекті виходитимуть матеріали корпоративного сегменту, які будуть розповідати глядачу про той чи інший ринок, компанію, конкуренцію. Завершуватиме програму свіжа інформація з валютного і паливного ринків.

  Програма орієнтована як на бізнес-аудиторію, так і на людей, які цікавляться економічними процесами в Україні: «"ProБізнес" буде орієнтуватися на вподобання глядача регіону трансляції. В ній буде приділятися велика увага ринковій інформації - промисловість, актуальні питання регіональної економіки тощо», - коментує шеф-редактор ESG Богдан Мяновський.

  За словами Михайла Іртлача, директора з маркетингу групи, запуск проектів на інших телеканалах (у групи є власний - UBR. - ТК) заснований на паритетних умовах роботи: «вони нам надають ефір, а ми виробляємо програму».

  Нагадаємо, нещодавно програми виробництва ESG запустили НТН і «Київ».


  Источник: www.telekritika.ua
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.