Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Бесплатный роуминг в Европе от украинских мобильных операторов

 • «1+1» вийшов у фінал PromaxBDA з «багами» для серіалу «Інтерни»


  19 мая 2011 | Новости / Телевидение | Добавил: Елена Ленова
  Телеканал «1+1» вийшов у фінал міжнародного конкурсу телевізійного дизайну PromaxBDA World Gold 2011 у категорії Promotion and Marketing: Lower Third Promotion зі своєю серією «багів» для серіалу «Інтерни». Про це повідомляє прес-служба «1+1».

  Творча команда проекту складалася з режисера, арт-директора каналу Романа Деріги, продюсера відділу дизайну Павла Кірсанова, оператора Сергія Півненка та дизайнера Дениса Кондратенка. У головній ролі - актор «Інтернів» Іван Охлобистін

  «Нам не тільки було дуже цікаво працювати з такою приємною людиною, як Іван Охлобистін, ми ще й вийшли із цією роботою до фіналу світового конкурсу. Незалежно від того, чи отримаємо ми золото, чи ні, сам факт, що ми одні з найкращих, вже свідчить про визнання світовою дизайнерською спільнотою», - прокоментував Роман Деріга.

  Разом з «1+1» за звання найкращих боротимуться роботи за 2010 рік від СТС (Росія), TNTLA з двома роботами (Латинська Америка), Canadian Broadcasting Corporation (Канада) та One HD (Австралія). Таким чином, «1+1» - єдиний український канал, представлений у конкурсі.

  Результати конкурсу будуть оголошені 28-30 червня на конференції у Нью-Йорку, де головним доповідачем виступить колишній віце-президент США та громадський діяч Ел Ґор.

  Минулого року «1+1» взяв золоту нагороду у номінації Television/Video presentation: Lower Third Promotion за серію роликів «Діди Морози». У 2009 «Плюси» отримали бронзову нагороду PromaxBDA Awards за роботу «Календар квітів».

  PromaxBDA - конкурс досягнень у сфері маркетингу, дизайну та креативу в розважальній індустрії. Вручення премій PromaxBDA відбувається щороку влітку і вважається найбільш впливовою професійною премією у сфері дизайну.

  Источник: www.telekritika.ua
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.