Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Премьера на К1! 1 февраля стартует популярный сериал «Грань»
 • «Оператор побледнел»: Лесю Никитюк чуть не травмировал вертолет
 • Гонконгцы массово бегут с WhatsApp на знаменитый российский мессенджер и это не Telegram
 • Ведущая «Орла&Решки» ела сырое мясо в Эфиопии
 • «Мы с Дорном как Дава с Бузовой: поженились и тут же развелись!»: Гудков и Дорн станут ведущими «Орла и Решки»
 • С помощью медиплеера VLC можно захватить чужой ПК
 • Весь «Шерлок» – на «Интере»: последний шанс увидеть сериал с Камбербэтчем на ТВ
 • Олегу Виннику стало плохо во время съемок шоу «МАСКА»
 • Сбросил девять килограммов за три месяца: Как Максим Кравец «взял себя в руки»
 • Продюсер Вадим Лисица признался «Зiрковому шляху», что певица Alyosha настаивала на его разводе

 • Ольга Захарова увійшла до менеджменту медіагрупи «Україна»


  13 апреля 2011 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
  Ольга Захарова приступила до обов'язків директора зі стратегічного маркетингу ТОВ «Медіагрупа "Україна"». Про це повідомляє прес-служба телеканалу.

  До обов'язків пані Захарової буде входити розробка і впровадження стратегії розвитку, а також зміцнення іміджу як медіагрупи в цілому, так і окремих медіаактивів. Також до її компетенції належатимуть «питання оптимізації роботи із залучення цільової аудиторії каналів, ідентифікації і реалізації можливих синергій між бізнесами групи». Крім цього Ольга Захарова відповідатиме за організацію великих маркетингових заходів, спецпроектів групи і управління активністю у сфері зв'язків з громадськістю медіагрупи.

  «Я з великим задоволенням приєдналася до однієї із найбільш успішних медійних команд України, чиї послідовні дії уже вивели канал на позиції лідера. Сподіваюся, разом ми зможемо зробити багато нового і цікавого, що обов'язково помітить і полюбить український глядач», - коментує своє призначення Ольга Захарова.

  Як пояснила Катерина Лапшина, директор з розвитку медійного бізнесу компанії СКМ (власника медіагрупи «Україна»), «Ольга відомий спеціаліст з широким досвідом у великих медіа-холдингах не тільки України, але й Росії... Я впевнена Ольга зможе об'єднати роботу відповідних підрозділів наших активів і вивести бренд групи на якісно новий рівень».

  Ольга Захарова працює на телебаченні з 1994 року. Пройшла шлях від телевізійного дизайнера програми до директора зі стратегічного маркетингу медіахолдингу. Працювала в «ММЦ-Інтерньюз», компанії «Післямова», на каналах «1+1» та «Інтер».

  Розробляла бренд і ефірний стиль українських, російських, американських каналів, серед яких «1+1», ICTV, 5 канал, TV Series World, РЕН ТВ, СТС та інші. Є переможцем міжнародних конкурсів BDA/PROMAX, призеркою Нью-Йоркського телевізійного фестивалю, власницею численних нагород у сфері телевізійного дизайну і брендингу, у тому числі шестикратна володарка премії «Телетріумф». Ольга Захарова є членом Академії російського телебачення, постійним членом журі міжнародного конкурсу телевізійного дизайну BDA/PROMAX з 1998 року.

  Нагадаємо, донедавна Ольга Захарова обіймала посаду директора зі стратегічного маркетингу «Національної медійної групи» (Росія), до складу якої входять телеканали РЕН ТВ і «Пятый канал-Петербург». Також Ольга Захарова керувала компанією «1+1 відео дизайн».

  Як повідомила пані Захарова «МедіаБізнесу», генеральним директором «1+1 відео дизайн» стала Людмила Гмиря, а креативним директором - Олександр Ковальов.

  Як писала ТК, з 11 квітня головним виконавчим продюсером телеканалу «Україна» став Григорій Тичина.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.