Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Краткий обзор iPad 2020 и iPad Air 2020

 • Лілія Гулей не може повернутися на посаду ведучої новин «Інтера»


  28 декабря 2010 | Телевидение / На украинском языке / Украина / Россия | Добавил: Ольга Кравцова
  Ведуча телеканалу «Інтер» Ліля Гулей, яка в травні 2010 року пішла в декретну відпустку, а з липня перебувала у відпустці по догляду за дитиною, вирішила вийти на роботу раніше визначеного трирічного терміну. Але на телеканалі відмовилися повертати її на посаду ведучої, оскільки вона вийшла раніше, і наразі її посада зайнята. Натомість іншої роботи їй не запропонували, тому вона поки що не може вийти з відпустки по догляду за дитиною. Цю інформацію Лілія Гулей підтвердила ТК особисто.

  «Замість якоїсь конкретної роботи мені запропонували тільки взяти участь у кастингах ведучої розважальної ранкової програми. Я відмовилась, оскільки все життя працювала в новинах», - сказала пані Гулей.

  Нагадаємо, Лілія Гулей працює на «Інтері» з 2003-го року. Спершу вона вела програму «Подробиці. Економічний огляд», потім була ведучою україномовних денних «Новин» (12:00,15:00, 18:00) та ранкових випусків.

  Юрист Інституту масової інформації Роман Головенко зазначив, що у вітчизняному законодавстві є норма тільки щодо дострокового відкликання з відпустки, хоча на практиці часто відбувається так, що людина сама може переривати свою відпустку.

  «Щоб не виникало конфліктів, роботодавець має укладати контракт з особою, яку бере на декретне місце, не на три роки, а на період відпустки. Тепер відділу кадрів «Інтера» треба вести переговори з усіма зацікавленими сторонами, щоб забезпечити їх роботою», - сказав Роман Головенко.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.