Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Стоит ли покупать запчасти для авто в Интернете

 • «Інтер» та «1+1» продаватимуть рекламу разом


  13 декабря 2010 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
  Група «Інтер» та холдинг StarLightMedia не змогли домовитися про координацію цінової політики. Натомість «Інтер» та «1+1» вирішили, що в 2011 році продаватимуть рекламу спільно.

  Про це «Телекритику» повідомили представники рекламних агентств.

  За їхньою інформацією, у «Інтера» та «1+1» залишаться власні команди продавців, які матимуть рівні права у переговорах. Проте продажі здійснюватиметься з «єдиного вікна» - так, як у 2009 році співпрацювали «Інтер» та StarLightMedia.

  Деталі щодо принципу розподілу коштів між групами не розголошуються, проте відомо, що, як і в схемі 2009 року, між розподілом рейтингів та розподілом коштів не буде прямого зв'язку, тобто рекламодавці до певної міри матимуть свободу у виборі каналів.

  Як повідомляла ТК, на початку осені холдинг StarLightMedia звернувся до «Інтера» із пропозицією передати йому право продажів рекламного ресурсу групи. Після відмови холдинг запропонував м'якшу форму співпраці: координацію цінової політики. Проте і щодо неї сторони не змогли домовитися.

  За інформацією агентств, в умовах розміщення на наступний рік, які «1+1» встиг видати, він дотримувався обіцяної влітку інфляції: 50%, по деяких клієнтах - до 100%. Натомість від «Інтера», який заявив про відсутність інфляції у базових цінах 2011 року, але ще не розпочав оголошувати реальні умови, тепер очікують підвищення цін.

  ТК звернулася до прес-служб «1+1» та «Інтера» і чекає на коментарі.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.