Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Обзор и сравнение смартфонов ZTE Blade V30 Vita и ZTE Blade L9
 • Советы по выбору напольного покрытия от ПолMALL
 • Советы по выбору батута для детей
 • 6 отличных хорроров, которые пощекочут вам нервы

 • Нацрада оголосила попередження компаніям з групи «Тріолан»


  18 ноября 2010 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
  Національна рада з питань телебачення і радіомовлення 17 листопада оголосила попередження двом компаніям, що надають послуги під брендом «Тріолан»: ТОВ «Юнікаст Інвест» (Київ) і ТОВ «ТРК "Епсілон ТВ"» (Харків). На попередньому засіданні, 10 листопада, попередження оголосили ще одній компанії з групи «Тріолан» - ТОВ «Берізка-Телесистема» (Харків).

  Позапланова перевірка компанії «Юнікаст Інвест» зафіксувала зменшення кількості телеканалів, які надає провайдер, зі 122 до 115 та трансляцію неадаптованих каналів еротичного спрямування XXL і Adult Channel.

  Представник компанії пояснила, що дистрибутор декількох телеканалів розірвав угоду з «Юнікаст Інвестом», тому змінилася їхня кількість, але компанія зараз працює над заміною їх іншими каналами. Що ж до XXL і Adult Channel вона зазначила, що правовласники надали ліцензії країн-членів Європейського Союзу (а згідно із законом про телебачення і радіомовлення адаптації підлягають канали з країн, які не є членами ЄС або не ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне телебачення). Крім того, вона згадала про судове рішення, яке скасувало рішення Нацради про перелік адаптованих каналів. У відповідь на це члени Нацради заявили, що такого судового рішення не було.

  Водночас член Нацради Оксана Єлманова на зауваження представника «Юнікаст Інвесту», що неадаптовані еротичні канали є і в конкурентів, запропонувала колегам вирішити питання еротики для всіх гравців ринку, «не ховаючи голову в пісок, як страуси».

  Планова перевірка «Епсілон ТВ» виявила, що фактична кількість домогосподарств, у яких надається послуга, становить 746 тис. замість 6 тис. вказаних у ліцензії. Водночас компанія ретранслює близько 60 програм замість передбачених ліцензією понад 120.

  Представник компанії пояснила, що «Епсілон ТВ» зараз закуповує обладнання для трансляції 120 програм і розпочне надавати послугу в повному обсязі в січні 2011 року.

  За результатами позапланової перевірки «Берізки-Телесистеми» Нацрада констатувала збільшення ресурсу з 65 до 88 каналів, відсутність ретрансляції 13 передбачених ліцензією каналів, трансляцію 35 каналів без дозволу Нацради, у тому числі семи неадаптованих.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.