Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Стабілізатори напруги для власного будинку, коли потрібно і як вибрати
 • Качественный уход за кожей лица
 • Солнцезащитный крем La Roche-Posay для детей

 • СТБ хоче повернути частоти у Новоград-Волинському та Червонограді


  7 октября 2010 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
  СТБ буде судитися за повернення йому частот виділених Національною радою з питань телебачення та радіомовлення на початку 2010 року. Цю інформацію підтверджують на телеканалі СТБ.

  Канал звернувся до Вищого адміністративного суду з касацiйною скаргою на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва та постанову Київського апеляційного адміністративного суду щодо січневого конкурсу Нацради на вільні частоти.

  Нагадаємо, каналами НТН та «Ентер мюзік» оскаржували рішення конкурсу Нацради, яким ТВі та «5-му каналу» були видані ліцензії. Але на цьому ж конкурсі, також, було видано ліцензії ще 15 телеканалам. Серед них і СТБ.

  «На конкурсі ми виграли частоти у Новоград-Волинському та Червонограді. Для нас вони важливі, тому що в цих містах СТБ не мовить взагалі. Тому не буду оцінювати правильне рішення суду, чи ні. Ми будемо судитися за повернення нам отриманого на конкурсі», – каже Генадій Кізіма, директор департаменту розвитку СТБ.

  За словами Анатолія Максимчука, заступника гендиректора телеканалу СТБ, на конкурсі по кожній частоті голосування проводилось окремо. Тобто фактично, по кожній частоті проводився свій окремий конкурс і тому не зрозуміло, чому суд вирішуючи питання законності видачі частот ТВі та «5-му каналу», суд позбавив частот й решту каналів.

  «Ми вважаємо рішення судів першої та апеляційної інстанції не законними та такими, що прийняті з порушенням норм матеріального і процесуального права. Рішення щодо наших подальших дій будуть прийняті після того, як Вищий адміністративний суд розгляне справу», - заявляє Анатолій Максимчук. \

  Источник: МедиаБизнес
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.