Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Какую диагональ экрана ТВ выбрать?
 • Сравнительный анализ телевизоров LED и LCD

 • НТКУ покаже своє талант-шоу


  30 сентября 2010 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
  В п’ятницю, 1 жовтня, на «Першому Національному» відбудеться спецпроект ток-шоу «Нащадки» - «Талант-шоу». Про це повідомляє прес-служба каналу.

  Талант-шоу «Першого Національного» буде проходити за стандартом гонг-шоу, ідеться у повідомленні прес-служби. Кожному учаснику буде відведено 3 хвилини, за які він має вразити журі. Кожен з членів журі коментує виступ і виставляє свою оцінку. Переможцем стане той учасник, який набере найбільшу кількість балів від журі. Якщо кілька учасників матимуть однакову кількість балів, долю переможця вирішують глядачі у студії. Вони також голосують за усіх конкурсантів, голоси глядачів сумуються і таким чином визначається той єдиний, хто отримує приз.

  Переможець отримає можливість виступити як ведучий ток-шоу «Нащадки». Він проведе годинний прямий ефір разом із постійними ведучими «Нащадків»: Володимиром Дантесом, Вадимом Олійником, Максом Барських, Борисом Апрелем, Алісою Тарабаровою, Ліною Міцукі, Оленою Виноградовою, Регіною.

  На даний момент на участь у «Талант-шоу» подано 45 заявок. На завтрашньому кастингу із 45 учасників буде відібрана 10-ка найкращих, після чого визначиться переможець конкурсу.

  Як повідомлялося, з 3 жовтня НТКУ починає транслювати італійську Серію А з футболу.

  Нагадаємо, талант-шоу демонструють й інші українські телеканали: «Україна сльозам не вірить» йде на «Новому каналі», «X-фактор» на каналі СТБ, «Народна зірка» на телеканалі «Україна».

  Источник: МедиаБизнес
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.