Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

Експертний семінар на тему: „Закон України “Про телекомунікації”: аналіз його відповідності acquis communautaire ЄС. Реформування українського законодавства у сфері телекомунікацій”


17 июня 2010 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Сергей Никандров
Експертний семінар на тему: „Закон України “Про телекомунікації”: аналіз його відповідності acquis communautaire ЄС. Реформування українського законодавства у сфері телекомунікацій”2010/06/16 15 червня 2010 року у м. Києві Державною адміністрацією зв’язку разом зі Спільним проектом Європейського Союзу та Ради Європи „Сприяння європейським стандартам в українському медійному середовищі” проведено експертний семінар на тему: „Закон України “Про телекомунікації”: аналіз його відповідності acquis communautaire ЄС. Реформування українського законодавства у сфері телекомунікацій”.

Метою семінару стала презентація експертизи Закону України “Про телекомунікації” на предмет його відповідності acquis communautaire Європейського Союз, виконаної на замовлення Держзв’язку експертами Ради Європи, та обговорення подальших шляхів щодо реформування законодавства України у цій сфері.

У семінарі взяли участь представники міжнародних організацій: Представництво Європейського Союзу в Україні, Рада Європи, міжнародні експерти спільного проекту Європейського Союзу та Ради Європи „Сприяння європейським стандартам в українському медійному середовищі”, представники органів державної влади України: Державної адміністрації зв’язку Міністерства транспорту та зв’язку України, профільних комітетів Верховної Ради України, зацікавлених органів центральної виконавчої влади, зокрема, Міністерства закордонних справ України, Міністерства юстиції України, Антимонопольного комітету України, Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення; Національної комісії з питань регулювання зв’язку України, Державного комітету інформатизації України. У семінарі взяли також участь представники провідних підприємств галузі зв’язку, галузевих асоціацій операторів телекомунікацій та телерадіомовників, експерти та громадські організації.

З вітальним словом від імені Державної адміністрації зв’язку та Міністерства транспорту та зв’язку України до учасників семінару звернулася перший заступник Голови Держзв’язку Довгаленко О.М. Від імені Національної комісії з питань регулювання зв’язку України з вітальним словом також виступив член НКРЗ Звєрєв В.П. Темою першої частини семінару став аналіз Закону України „Про телекомунікації” з точки зору європейського законодавства. З доповідями на цю тему виступили пані Єлена Сурчулія, експерт, співзасновник Міжнародної асоціації медіа юристів, до січня 2010 року – заступник Міністра з питань Телекомунікацій та Інформаційного суспільства Сербії та пан Девід Стівенс (Бельгія) – експерт, доктор наук, Міждисциплінарний центр права та інформаційно-комунікаційних технологій (www.icri.be), з 2005 року координатор дослідницьких програм юридичного факультету Лейвенського Католицького університету (Katholieke Universiteit Leuven). У своїх доповідях європейські експерти висвітлили широке коло питань: європейська практика визначення компетенції та правового статусу національних регуляторних органів у сфері електронних комунікацій, основні підходи до розмежування сфер компетенції центральних органів виконавчої влади та національних регуляторних органів у сфері електронних комунікацій, аналіз відповідності Закону України „Про телекомунікації” нормативно-правовій базі ЄС у сфері електронних комунікацій, а також проблеми правозастосування Закону України „Про телекомунікації”.

З доповіддю, присвяченій стану адаптація законодавства України у галузі зв’язку до законодавства ЄС та аналізу результатів експертизи, виступила перший заступник Голови Держзв’язку Довгаленко О.М. Про місце та завдання органів регулювання у сфері телекомунікацій розповів у своїй доповіді член НКРЗ Звєрєв В.П. Також під час семінару учасники обговорили питання вимог до якості телекомунікаційних послуг в ЄС і в Україні, розробки та впровадження технічної політики у сфері надання телекомунікаційних послуг, стандартизації та підтвердження відповідності технічних засобів телекомунікацій, а також питання універсальних послуг.

Источник: Спілка кабельного телебачення України
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.