Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Советы по выбору кулера для воды
 • Обзор и сравнение смартфонов ZTE Blade V30 Vita и ZTE Blade L9
 • Советы по выбору напольного покрытия от ПолMALL
 • Советы по выбору батута для детей
 • 6 отличных хорроров, которые пощекочут вам нервы

 • Ландік пропонує включити всі українські канали до універсальної програмної послуги


  17 июня 2010 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Сергей Никандров
  Ландік пропонує включити всі українські канали до універсальної програмної послуги2010/06/17 У Верховній Раді зареєстровано законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо врегулювання взаємовідносин у сфері телебачення та телекомунікацій», який передбачає включення до універсальної програмної послуги всіх українських телеканалів з ефірним та супутниковим мовленням. Проект закону № 6527 подано депутатом Володимиром Ландіком.

  Зокрема пропонується внести зміни до статті 39 закону «Про телекомунікації» і викласти пункт 19 у такій редакції: «Оператор, який використовує телекомунікаційні мережі для передавання програм телебачення, зобов'язаний забезпечити максимальній кількості своїх абонентів у найбільш доступній для них смузі частот, доступ до програм телерадіоорганізацій, які здійснюють наземне ефірне та супутникове мовлення на території розташування відповідної багатоканальної телемережі, відповідно до ліцензій виданих Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення».

  Також, законопроект вносить зміни до закону «Про телебачення і радіомовлення», переформулюючи, що є «універсальною програмною послугою» (УПП): «універсальна програмна послуга - обов'язкове забезпечення абонентам можливості перегляду пакета програм у складі програм телерадіоорганізацій, які здійснюють наземне ефірне та супутникове мовлення на території розташування відповідної багатоканальної телемережі, відповідно до ліцензій виданих Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення».

  А стаття 39 нового документу передбачає, що якщо після включення програм УПП, у провайдера залишаються вільні канали мовлення у багатоканальній телемережі, «він зобов'язаний надавати пріоритет на включення до всіх пакетів програмам телерадіоорганізацій, які відповідно до ліцензій здійснюють супутникове мовлення та виробляють національний програмний продукт».

  На думку автора проекту, цей проект дозволить нормалізувати взаємовідносини між операторами кабельного мовлення та ефірними телерадіоорганізаціями. «Якщо держава видає ліцензії на ефірне та супутникове мовлення, вона повинна дбати про те, щоб компанії, що сплатили за них кошти, мали змогу провадити цю господарську діяльність. На сьогодні, закон «Про телекомунікації» не зобов'язує оператора телекомунікацій включати до своїх мереж програми (передачі) ефірних телерадіоорганізацій, особливо, це стосується регіональних недержавних каналів», - йдеться у пояснювальній записці.

  Источник: Спілка кабельного телебачення України
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.