Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

Журналісти ТВі вимагають відсторонення від повноважень голови СБУ


9 июня 2010 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
Журналісти каналу ТВі підтримали колег з «5-го каналу», які звернулися до президента країни Віктора Януковича. У своєму відкритому листі вони звинуватили Валерія Хорошковського у спробі знищити незалежні медіа в Україні. Про це повідомляє прес-служба каналу.

Також журналісти вимагають створення незалежної парламентської комісії, яка б розслідувала можливість зловживання головою СБУ Валерієм Хорошковським службовими повноваженнями.

Колектив ТВі просить призупинити повноваження Хорошковського на час розслідування. Та закликають зробити формування Нацради – прозорою задля «недопущення до її складу лобістів кланових інтересів».

Під цією заявою свої підписи поставили близько трьох десятків співробітників ТВі.

Нагадаємо, сьогодні окружний адміністративний суд Києва повністю задовільнив вимоги групи телеканалів Інтер. Таким чином, було оскаржене рішення Національної Ради з питань телебачення та радіомовлення від 27 січня минулого року про виділення ТВі та 5 каналу частот на мовлення.

Учора редакційна рада «5 каналу» звернулася до Президента з відкритим листом, у якому висловила побоювання, що канал може припинити існування. Журналісти звинуватили у тиску на судовий процес навколо каналу голову СБУ, члена вищої ради юстиції, Валерія Хорошковського.

Керівництво ТВі уже заявило про намір оскаржити рішення окружного суду.

Источник: МедиаБизнес
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.