Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

НТКУ заявив, що не узгоджує політику з «Інтером»


7 июня 2010 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
У відповідь на запит заступника Голови ВРУ Миколи Томенка про можливе узгодження інформаційної політики між телеканалами «Перший Національний» та «Інтер», який був розтиражований українськими ЗМІ 4 червня 2010 року, керівництво НТКУ заявило, що ця інформація не відповідає дійсності. Про це його прес-служба повідомила офіційним листом.

На НТКУ підкреслюють: задля більш повного інформування громадян відносини між телеканалами допускають: обмін відеоматеріалами, реалізацію спільних проектів, а також координацію дій технічних служб. Так, наприклад, було під час трансляції Параду Перемоги з «Інтером» та з «5 каналом» під час трансляції звернення Президента України Віктора Януковича до українського народу.

Водночас НТКУ заявляє, що редакційна політика «Першого Національного» є внутрішньою справою телеканалу.

«Будь-яке стороннє втручання в її формування та реалізацію буде грубим порушенням статуту НТКУ та українського законодавства, зокрема, Конституції України, а також законів України «Про інформацію» та «Про телебачення і радіомовлення», – йдеться в повідомленні телекомпанії.


Источник: МедиаБизнес
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.